Знай свого партнера

Форма "Знай свого партнера" на KAYAK

KAYAK робить усе можливе, щоб забезпечити захист своїх партнерів від недобросовісних дій третіх сторін, і діє відповідно до всіх застосовних нормативно-законодавчих вимог.

Щоб краще розуміти, з ким ми працюємо, ми просимо всіх наявних і нових нартнерів надати додаткову інформацію про свою організацію. Будь ласка, заповніть анкету "Знай свого партнера" якомога швидше, щоб ми могли завершити процес вашої реєстрації та налаштування оплати. Детальнішу інформацію про цю перевірку можна знайти у розділі з поширеними запитаннями.

Якщо ви маєте будь-які запитання, будь ласка, не соромтеся звернутися до свого персонального менеджера KAYAK або іншого представника KAYAK по допомогу.

Поширені запитання

Нижче наведено тлумачення термінів, які згадуються в анкеті. Зверніть увагу, що залежно від місця реєстрації та ведення діяльності вашої компанії деякі питання анкети можуть бути для вас необов'язковими. Якщо ви маєте будь-які запитання або коментарі, будь ласка, зверніться до свого персонального менеджера KAYAK.

Альтернативна назва

Деякі компанії в своїй повсякденній діяльності використовують не офіційне найменування, під яким зареєстрована юридична особа, а інші комерційні позначення, торгові або фірмові назви, торгові марки тощо.

Суб'єкт господарювання

Організація, яка була створена і функціонує у межах застосовного законодавства про регулювання підприємницької діяльності і здійснює підприємницьку, благодійну або інші дозволені види діяльності. Юридичні особи зазвичай створюються з метою продажу товарів або послуг (наприклад, корпорації, товариства, трасти, неурядові організації тощо).

Державні службовці/Державні установи

Ці терміни позначають або фізичних осіб, які очолюють урядові установи або займають керівні посади в органах державної влади (наприклад, глав держав, депутатів, членів урядів або осіб, які займають керівні позиції в органах виконавчої або судової влади), або власне державні установи і структури, органи виконавчої або судової влади. Сюди також відносяться будь-які співробітники, посадові та інші особи, які діють в офіційній якості в інтересах урядової установи, включаючи державні та контрольовані державою компанії.

Державні підприємства

Організації, які цілком належать органам державної влади чи державним службовцям або контрольовані органами державної влади чи державними службовцями шляхом володіння понад 50% акціонерного капіталу.

Фізична особа

Людина, яка є суб'єктом цивільного права (а не організація, яка була створена і функціонує у межах застосовного законодавства про регулювання підприємницької діяльності).

Зареєстрована назва та адреса компанії

Офіційна назва та адреса організації згідно установчих документів.

Акціонер

Якщо підприємство належить декільком особам або організаціям, нам знадобляться офіційні найменування організацій або імена фізичних осіб із часткою власності понад 20%.

Кінцевий власник підприємства

Кінцевим власником є фізична особа, яка прямо або опосередковано володіє підприємством. Якщо юридичною особою прямо або опосередковано володіє фізична особа, то ця фізична особа є її кінцевим власником. Якщо підприємство належить будь-якій організації, то особа, що володіє цією організацією, є кінцевим власником підприємства. Кінцевий власник – це людина, яка в кінцевому підсумку перебуває на вершині структури володіння.