Низькі ціни: поради

Сім порад, як знайти дешеві авіаквитки

Планувати заздалегідь – вигідно. Що ближча дата вашої поїздки, тим дорожчі квитки на літак. Чому? Бо деякий час тому авіакомпанії помітили, що ті, хто літає у справах, часто планують зустрічі ледь не в останню мить. Оскільки авіакомпанії часто орієнтуються саме на корпоративний сегмент, добре організований мандрівник може цим скористатися. Щоб вполювати авіаквитки за найкращою ціною, почніть шукати їх на KAYAK не пізніше, ніж за 21 день наперед. Наступний момент, коли варто спробувати, – це не менш ніж за 14 днів. Ви досі це читаєте? Мерщій бронювати!

ПВСЧПСН? Якщо ви готові запланувати подорож на будь-який день тижня, то можете істотно заощадити. Наступного разу, коли ви шукатимете авіаквитки на KAYAK, спробуйте пошук за гнучкими датами. Ви, найімовірніше, виявите, що у суботу більшість рейсів коштують менше (хоча для міжнародних рейсів різниця невелика). Так само рейси у вівторок або середу зазвичай дешевші, ніж у понеділок, четвер і п'ятницю: відрядження зазвичай починаються у понеділок вранці, а закінчуються найчастіше в четвер увечері.

Головне – правильно вибрати час. Секрет успіху, який допоможе вам максимально заощадити на перельоті, простий – літайте тоді, коли інші не можуть. Найвигідніший час може варіюватися залежно від маршруту. Наприклад, ранній ранок і пізній вечір – це, як правило, найвдаліший час для туристичних мандрівок, а от у відрядження зазвичай вирушають посеред дня. Вибирайте в параметрах пошуку "Будь-коли" й уважно налаштовуйте фільтри, щоб збільшити свої шанси знайти щонайнижчий тариф.

Уникайте перельотів у пік сезону. Ви теж помітили цю щорічну закономірність? Подорожувати завжди дешевше тоді, коли за вашим напрямком немає натовпів туристів. Літайте до Туреччини до або після сезону відпусток – не тільки рейси будуть дешевшими, а й черги значно коротшими. А якщо хочете відсвяткувати далеко від дому, летіть тоді, коли всі уже там (часто навіть настрій на борту цього дня святковий).

Дякуємо, що літаєте з нами! Після того, як лоукости (приміром, Ryanair або Wizz Air) зробили свої тарифи гнучкішими та почали частіше пропонувати дешеві авіаквитки, усі інші авіакомпанії стали їх наслідувати. Утім, ціни у різних авіакомпаній досі дуже відрізняються. Саме тому ми порівнюємо тарифи сотень авіаліній, щоб знайти найкращі. Можна сказати, що ми маємо особливий потяг до пошуку дешевих пропозицій (але, очевидно, не до поезії).

Увесь фокус у місці розташування. Варто сказати, що більшість бюджетних авіакомпаній обслуговуються в альтернативних аеропортах (наприклад, у Станстеді або Гатвіку замість Хітроу), щоб заощадити на зборах і запропонувати вам дешевші квитки (щоправда, варто врахувати витрати на трансфер). З іншого боку, поблизу таких аеропортів менше заторів, дешевша оренда автомобілів і кафе також не надто залюднені. Що б ви не шукали на KAYAK, ми можемо автоматично знайти пропозиції й для аеропортів неподалік.

Перш ніж що-небудь забронювати, І наостанок найголовніше... скористайтеся пошуком KAYAK.