Вітаємо,
керівнику готелю,
час діяти.

Вітаємо,
керівнику готелю,
час діяти.

Шукаєте можливість розвивати свій бізнес за допомогою провідної туристичної пошукової системи, що оперує по всьому світу?

Незалежно від того, чи керуєте ви готелем, орендою нерухомістю чи іншим житлом, KAYAK може співпрацювати з вами. Зв’яжіться з одним із наших партнерів системи бронювання, щоб показувати ціни та наявність.

$450

$450

Як розпочати

Керівник готелю аналізує результати на ноутбуці
Проаналізуйте свої результати

Перевірте популярність вашого об'єкта, щоб максимально використати можливості, які пропонує KAYAK.

Оснащення басейну готелю
Житло в оренду

Щоб інформація про об’єкт і ціни на нього відображалися на KAYAK, він має бути доступний для бронювання через туристичну онлайн-агенцію (наприклад, Travelocity чи Booking.com) або систему бронювання (як-от WIHP чи Travelclick). Якщо вашу нерухомість можна забронювати на сайті постачальника, який співпрацює з KAYAK, ми можемо отримати та відображати ціни на неї.

Показуйте свій готель із цінами і доступністю номерів

Якщо ви бажаєте, щоб ціни та доступність відображалися у режимі реального часу і користувачі могли бронювати онлайн, вам слід підключити готель до KAYAK через технологічний інтерфейс (систему бронювання). Ось кілька прикладів систем, за допомогою яких ви можете синхронізувати свої дані з KAYAK.

Отримуйте кращу аналітику щодо доходів готелю

  • Аналітика цін на основі пошукових даних KAYAK
  • Заощаджуйте час за допомогою попередньо створених звітів про кількість бронювань у реальному часі
  • Оптимізація прогнозування завдяки вбудованим місцевим святам
Демонстрація аналітики та графіків доходів готелю від конкурентів Revato Platform

Потрібна допомога?

Якщо ви вже зареєстровані в іншій системі бронювання, із якою ми співпрацюємо, ваш об'єкт повинен відображатися в результатах пошуку на KAYAK. Якщо ви бажаєте видалити фотографії, надані нашими партнерами, або у вас виникли якісь проблеми чи є пропозиції, повідомте нас..