KAYAK: подорожуйте з упевненістю

KAYAK здійснює революцію в туристичному бізнесі з 2004 року. Метапошук для мандрівників? Ніхто про таке й не мріяв. Поки ми не втілили його в життя.

Наразі на всіх наших платформах ми опрацьовуємо мільярди запитів на рік, допомагаючи мільйонам мандрівників по всьому світу упевнено планувати свої наступні подорожі. Під час кожного запита KAYAK здійснює пошук на сотнях сторінок, щоб ви змогли підібрати для себе найвідповідніші авіаквитки, готелі, авто в оренду тощо.

За десяток років наш невеликий офіс із 14 співробітниками виріс у багатонаціональну компанію, яка об'єднала понад тисячу професіоналів і полум'яних любителів мандрів. Зараз вони разом працюють над розвитком 7 міжнародних брендів: KAYAK, SWOODOO, checkfelix, momondo, Cheapflights, Mundi та HotelsCombined. Разом ми допомагаємо усім спраглим до подорожей відкривати для себе світ.

2013 року KAYAK став частиною холдингу Booking Holdings — світового лідера у галузі туризму.

KAYAK у цифрах

Наша пристрасть до даних визначає все, що ми робимо. У команді KAYAK кожен знає свою справу – аж до цифр, які впливають на бізнес.

7
брендів під управлінням KAYAK
> 1,000
учасників команди
(у тому числі чотирилапих)
26
офісів у різних країнах
Понад 20
мовних версій сайту

Хочете приєднатися до команди KAYAK?

Hallo.

Майте на увазі, що KAYAK – це пошукова система для мандрівників. Ми не продаємо квитки і не здійснюємо бронювання. Ми допомагаємо вам знаходити потрібну інформацію та відкривати для себе світ.