Best Western Plus Larco Hotel

4 зірки
8,6
Дуже добре
на основі 5807 відгуків
5 807 відгука
пн 26.10
-
вт 27.10
2 гостя, 1 номер
Огляд
Ціни
Послуги
Відгуки
Розташування
Поради та поширенні запитання
Помешкання поруч

Опис

На території є відкритий басейн і дитячий басейн. З-поміж інших можливостей для відпочинку — сауна і фітнес-центр. Наведені нижче види відпочинку доступні в самому готелі або поруч; деякі з них платні.
8,6
Дуже добре
5807 відгуків

Актуальні пропозиції від Best Western Plus Larco Hotel

пн 26.10
-
вт 27.10
Пропозиції від
₴3 858
•Найдешевше авто типу "ціна за ніч"
Порівняйте ціни на Двохмісний номер, Стандартний номер та інші пропозиції готелю Best Western Plus Larco Hotel (ще 37).
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴3 858
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴4 167
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴4 082
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴4 395
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
₴4 380
за ніч зі зборами
Стандартний номер, 1 ліжко розміру queen size
₴5 552
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
₴4 763
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴9 074
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴4 808
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 864
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 204
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", тип ліжка не зазначено
₴8 409
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 336
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 359
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴6 391
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 491
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 588
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴6 123
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴6 237
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴7 141
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", тип ліжка не зазначено
₴6 262
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴6 672
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", тип ліжка не зазначено
₴6 947
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴7 798
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", 1 ліжко розміру queen size
₴7 942
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", 1 ліжко розміру queen size
₴9 603
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "king-size", тип ліжка не зазначено
₴10 460
за ніч зі зборами
За яким принципом ми сортуємо результати і як це залежить від нашої комісії?
Дізнатися більше
*Остаточна ціна включає місцеві податки та збори (сплачуються під час виїзду).

Послуги готелю Best Western Plus Larco Hotel

  • Відкритий басейн
  • Фітнес-центр
  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Обслуговування в номерах
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Заварник для чаю/кавоварка
  • Кавомашина
  • Безкоштовна автостоянка
  • Бізнес-центр

Відгуки про Best Western Plus Larco Hotel

8,6
Дуже добре
5807 перевірених оцінок
Чудово
2794
Дуже добре
1025
Добре
776
Гаразд
388
Задовільно
344
Посередньо
199
Незадовільно
281
Сортування::Найновіші

Фільтри

Усі фільтри

Фільтри

Оцінка гостей
Категорія гостей
Пора року

Оцінка за постачальником

Розташування

10 Pontou Street, Ларнака 6301

Що цікавого неподалік

  • Patticheio Theatre1 км
  • Larnaca Fort1 км
  • Church of Saint Lazarus1.1 км
  • Park of Faneromeni1.1 км
  • Larnaca Salt Lake1.2 км
  • Larnaca Synagogue1.3 км
  • Finikoudes Beach1.4 км
  • Dimarchiou Square1.5 км
  • Europe Square1.7 км
  • Larnaca Municipal Theatre1.8 км
  • Municipal Library1.8 км
  • Larnaca Marina1.8 км

Правила

Заїзд/Виїзд

Заїзд у будь-який час після 14:00, виїзд будь-коли до 11:00

Скасування бронювання/передоплата

Правила скасування бронювання та передоплати залежать від категорії номера і постачальника.
Номер ліцензії: 86-0138899

Best Western Plus Larco Hotel

У якому місяці ціни в готелі Best Western Plus Larco Hotel найнижчі?

Найдешевший місяць для проживання у готелі Best Western Plus Larco Hotel – це листопад. Середня ціна тоді становить ₴4 895 за ніч. Найдорожчий місяць – серпень, коли ціна за ніч становить ₴8 467.

У який день найвигідніше бронювати готель Best Western Plus Larco Hotel?

Найдешевший день для проживання у готелі Best Western Plus Larco Hotel – це вівторок. Середня ціна тоді становить ₴4 425 за ніч. Найдорожчий день – четвер, коли ціна за ніч становить ₴8 648.

Наскільки заздалегідь потрібно бронювати Best Western Plus Larco Hotel?

Щоб отримати найвигіднішу ціну в готелі Best Western Plus Larco Hotel, бронюйте приблизно за 11 тижнів заздалегідь. Так можна заощадити приблизно 44% порівняно з бронюванням в останню хвилину.

Бронювання готелю Best Western Plus Larco Hotel: поширені запитання

  • Де розташований готель Best Western Plus Larco Hotel?

    Best Western Plus Larco Hotel розташований за адресою 10 Pontou Street у районі Skala, 0,8 км від центра міста Ларнака. Patticheio Theatre – це найближча до готелю Best Western Plus Larco Hotel пам'ятка.

  • Коли у готелі Best Western Plus Larco Hotel заїзд і виїзд?

    У Best Western Plus Larco Hotel заїзд можливий із 14:00, а виїзд до 11:00.

  • Чи надається у готелі Best Western Plus Larco Hotel безкоштовний Wi-Fi?

    Так, у Best Western Plus Larco Hotel надається безкоштовний Wi-Fi.

  • Чи є у готелі Best Western Plus Larco Hotel можливість безкоштовного паркування?

    Так, у Best Western Plus Larco Hotel є можливість безкоштовного паркування.

  • Чи далеко готель Best Western Plus Larco Hotel розташований від аеропорту?

    Best Western Plus Larco Hotel розташовано у 3,1 км від Ларнака. Best Western Plus Larco Hotel розташовано у 30,8 км від Нікосія Ерджан.

  • Чи є у готелі Best Western Plus Larco Hotel басейн?

    Так, у Best Western Plus Larco Hotel є власний басейн.

  • Як KAYAK знаходить такі низькі ціни на готель Best Western Plus Larco Hotel?

    KAYAK здійснює пошук усіх доступних пропозицій житла від Best Western Plus Larco Hotel у Ларнаці, щоб дати вам можливість порівняти і знайти помешкання за найкращим тарифом. Багато туристичних сайтів надають знижки або вигідні пропозиції помешкань від Best Western Plus Larco Hotel, а KAYAK збирає ціни, які пропонують безліч туристичних сайтів. Таким чином ви завжди зможете знайти найкращі пропозиції житла від Best Western Plus Larco Hotel.

Готелі та інше житло неподалік

3-зірковий готель
На 2% дешевше
24 Lca - Garden Flat
7 Добре (17 відгуків)0,13 кмВід ₴4 234
2-зірковий готель
На 35% дешевше
Cactus
7.6 Добре (1 252 відгука)0,14 кмВідкритий басейн, Ресторан, Бар/лаунжВід ₴2 823
Житло в оренду
На 12% дешевше
Cozy 2-Bedroom Apartment in Makenzy Beach
0,05 кмWi-Fi, кондиціонер, білизнаВід ₴3 793
Житло в оренду
На 21% дешевше
Serene 2BR Mackenzie Apt 5 Min Walk to the Beach
0,06 кмКухня, тераса/патіо, БалконВід ₴3 396
2-зірковий готель
На 35% дешевше
Cactus
7.6 Добре (1 252 відгука)0,14 кмВідкритий басейн, Ресторан, Бар/лаунжВід ₴2 823
3-зірковий готель
На 2% дешевше
24 Lca - Garden Flat
7 Добре (17 відгуків)0,13 кмВід ₴4 234
Житло в оренду
На 60% дешевше
5 min to the Beach Holiday Shared Apartment - private ROOM in 3 bdr Apt
7.2 Добре (52 відгуки)0,18 кмВид на місто, берегова лінія, КухняВід ₴1 720
Житло в оренду
На 51% дешевше
Seaside Heaven Apartment
8.2 Чудово (21 відгука)0,06 кмВид на місто, Відкритий басейн, КухняВід ₴2 117
2-зірковий готель
На 35% дешевше
Cactus
7.6 Добре (1 252 відгука)0,14 кмВідкритий басейн, Ресторан, Бар/лаунжВід ₴2 823
3-зірковий готель
На 2% дешевше
24 Lca - Garden Flat
7 Добре (17 відгуків)0,13 кмВід ₴4 234
Житло в оренду
На 28% дешевше
Cloudwalk 1- BR Apartment in Larnaca
9.2 Чудово (4 відгуки)0,18 кмКондиціонер, Кавомашина, білизнаВід ₴3 132
Житло в оренду
На 35% дешевше
Stay Amphora Apartment
8.9 Чудово (15 відгуків)0,12 кмКухня, Балкон, кондиціонерВід ₴2 823

Корисна інформація

Ціна-якість

Відстань до центра міста

Найближчий аеропорт

Відстань до аеропорту

8,6
0,8 km
Ларнака
3,1 km

Додаткові варіанти щодо вашого проживання у Ларнаці