A&O Berlin Kolumbus

2 зірки
6,8
Гаразд
на основі 6439 відгуків
6 439 відгука
ср 30.9
-
чт 1.10
2 гостя, 1 номер
Огляд
Ціни
Послуги
Відгуки
Розташування
Коли бронювати
Поради та поширенні запитання
Помешкання поруч

Опис

Цей готель у берлінському районі Ліхтенберг пропонує сучасні номери. До знаменитої площі Александерплац можна дістатися трамваєм за 35 хвилин. Усі номери готелю a&o Berlin Kolumbus облаштовані власною ванною кімнатою з феном. На всій території готелю надається безкоштовний Wi-Fi. У готелі можна замовити сніданок без свинини. Вечорами у лобі-барі пропонують різноманітні напої. У лобі та барі гості можуть насолоджуватися супутниковим телебаченням, яке транслює різні спортивні канали. Найближча трамвайна зупинка знаходиться лише за 5 хвилин ходьби від готелю a&o Berlin Kolumbus.
6,8
Гаразд
6439 відгуків

Актуальні пропозиції від A&O Berlin Kolumbus

ср 30.9
-
чт 1.10
Пропозиції від
₴2 577
Найдешевше авто типу "ціна за ніч"
Порівняйте ціни на Двохмісний номер, Стандартний номер та інші пропозиції готелю A&O Berlin Kolumbus (ще 4).
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴2 577
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴3 921
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴2 635
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴2 691
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴2 885
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴3 372
за ніч зі зборами
За яким принципом ми сортуємо результати і як це залежить від нашої комісії?
Дізнатися більше
*Остаточна ціна включає місцеві податки та збори (сплачуються під час виїзду).

Послуги готелю A&O Berlin Kolumbus

  • Більярдний стіл
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Ванна у номері
  • Телевізор з плоским екраном
  • Телевізор
  • Зручності для проведення зустрічей/банкетів
  • Інтернет
  • Парковка
  • Розміщення дом. тварин на запит (можлива дод. плата)
  • Ресторан

Відгуки про A&O Berlin Kolumbus

6,8
Гаразд
6439 перевірених оцінок
Чудово
1228
Дуже добре
1039
Добре
1233
Гаразд
748
Задовільно
738
Посередньо
455
Незадовільно
998
Сортування::Найновіші

Фільтри

Усі фільтри

Фільтри

Оцінка гостей
Категорія гостей
Пора року

Оцінка за постачальником

Розташування

Genslerstraße 18, 13055 Берлін

Що цікавого неподалік

  • Alexanderplatz6 км
  • Fernsehturm Berlin6.4 км
  • Berlin City Centre6.7 км
  • Berliner Dom7 км
  • Neues Museum7.2 км
  • Friedrichstrasse7.9 км
  • Brandenburg Gate8.6 км
  • Holocaust-Mahnmal8.6 км
  • Reichstag8.6 км
  • Berlin Wall8.6 км
  • Potsdamer Platz8.8 км
  • Stage Theater am Potsdamer Platz9.3 км

Правила

Заїзд/Виїзд

Заїзд у будь-який час після 15:00, виїзд будь-коли до 10:00

Скасування бронювання/передоплата

Правила скасування бронювання та передоплати залежать від категорії номера і постачальника.
Номер ліцензії: 185160B

Важлива інформація про готель A&O Berlin Kolumbus

Низький сезон

Високий сезон

Середня ціна (ніч на вихідних)

грудень
грудень
₴3 450
Найдешевший місяць для проживання, ціни у середньому знижуються на 0%.
Проживання у цьому місяці обійдеться найдорожче, ціни зростають на 0%.
пт та сб: середня ціна за останні 2 тижні.

A&O Berlin Kolumbus

У якому місяці ціни в готелі A&O Berlin Kolumbus найнижчі?

Найдешевший місяць для проживання у готелі A&O Berlin Kolumbus – це травень. Середня ціна тоді становить ₴1 499 за ніч. Найдорожчий місяць – вересень, коли ціна за ніч становить ₴3 967.

У який день найвигідніше бронювати готель A&O Berlin Kolumbus?

Найдешевший день для проживання у готелі A&O Berlin Kolumbus – це понеділок. Середня ціна тоді становить ₴976 за ніч. Найдорожчий день – субота, коли ціна за ніч становить ₴6 026.

Наскільки заздалегідь потрібно бронювати A&O Berlin Kolumbus?

Щоб отримати найвигіднішу ціну в готелі A&O Berlin Kolumbus, бронюйте приблизно за 5 тижнів заздалегідь. Так можна заощадити приблизно 55% порівняно з бронюванням в останню хвилину.

Основні поради від KAYAK щодо вашого проживання у готелі A&O Berlin Kolumbus

  • Як довго затриматися в готелі A&O Berlin Kolumbus? Користувачі KAYAK зазвичай бронюють номери на 6 днів.

Бронювання готелю A&O Berlin Kolumbus: поширені запитання

  • Де розташований готель A&O Berlin Kolumbus?

    A&O Berlin Kolumbus розташований за адресою Genslerstraße 18 у районі Lichtenberg, 6,3 км від центра міста Берлін. Alexanderplatz – це найближча до готелю A&O Berlin Kolumbus пам'ятка.

  • Коли у готелі A&O Berlin Kolumbus заїзд і виїзд?

    У A&O Berlin Kolumbus заїзд можливий із 15:00, а виїзд до 10:00.

  • Чи надається у готелі A&O Berlin Kolumbus безкоштовний Wi-Fi?

    Так, у A&O Berlin Kolumbus надається безкоштовний Wi-Fi.

  • Чи далеко готель A&O Berlin Kolumbus розташований від аеропорту?

    A&O Berlin Kolumbus розташовано у 19,7 км від Берлін Бранденбург. A&O Berlin Kolumbus розташовано у 149,3 км від Щецин-Голенюв.

  • Як KAYAK знаходить такі низькі ціни на готель A&O Berlin Kolumbus?

    KAYAK здійснює пошук усіх доступних пропозицій житла від A&O Berlin Kolumbus у Берліні, щоб дати вам можливість порівняти і знайти помешкання за найкращим тарифом. Багато туристичних сайтів надають знижки або вигідні пропозиції помешкань від A&O Berlin Kolumbus, а KAYAK збирає ціни, які пропонують безліч туристичних сайтів. Таким чином ви завжди зможете знайти найкращі пропозиції житла від A&O Berlin Kolumbus.

Готелі та інше житло неподалік

Житло в оренду
Alte Feuerwache
7.3 Добре (1 420 відгука)0,81 кмВид на місто, Міні-кухня, КавомашинаВід ₴3 198
3-зірковий готель
Hotel Berlin Lichtenberg7.1 Добре (1 481 відгука)1,41 кмРесторан, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴2 880
3-зірковий готель
H24 Berlin Lichtenberg
8.5 Чудово (1 761 відгука)1,55 кмРесторан, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴5 972
City Hotel Berlin East
6.9 Добре (6 040 відгука)1,56 кмРесторан, Бар/лаунж, Обслуговування в номерахВід ₴48 575
3-зірковий готель
Hotel Berlin Lichtenberg7.1 Добре (1 481 відгука)1,41 кмРесторан, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴2 880
Житло в оренду
Alte Feuerwache
7.3 Добре (1 420 відгука)0,81 кмВид на місто, Міні-кухня, КавомашинаВід ₴3 198
3-зірковий готель
H24 Berlin Lichtenberg
8.5 Чудово (1 761 відгука)1,55 кмРесторан, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴5 972
City Hotel Berlin East
6.9 Добре (6 040 відгука)1,56 кмРесторан, Бар/лаунж, Обслуговування в номерахВід ₴48 575
3-зірковий готель
H24 Berlin Lichtenberg
8.5 Чудово (1 761 відгука)1,55 кмРесторан, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴5 972
Житло в оренду
Alte Feuerwache
7.3 Добре (1 420 відгука)0,81 кмВид на місто, Міні-кухня, КавомашинаВід ₴3 198
3-зірковий готель
Hotel Berlin Lichtenberg7.1 Добре (1 481 відгука)1,41 кмРесторан, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴2 880
City Hotel Berlin East
6.9 Добре (6 040 відгука)1,56 кмРесторан, Бар/лаунж, Обслуговування в номерахВід ₴48 575

Корисна інформація

Відстань до центра міста

Найближчий аеропорт

Відстань до аеропорту

6,3 km
Берлін Бранденбург
19,7 km