Ділові поїздки:
легко і просто.

Ми у KAYAK прагнули знайти ефективний спосіб планування та керування відрядженнями. Доступні досі інструменти мали обмежену функціональність, застарілий інтерфейс або приховані витрати та збори, які здавалися необґрунтованими. Нам потрібне було щось інтуїтивно просте і безкоштовне – як KAYAK, тому ми створили його самі.

Почніть користуватися – це просто.

Зекономте час

Ми здійснюємо пошук на понад 2500 сайтах постачальників туристичних послуг для вас. Порівняйте пропозиції на авіаквитки та готелі з усього інтернету і сплануйте поїздку так, щоб вам було зручно.

Заощадьте

Отримайте доступ до корпоративних тарифів на найкращі авіаквитки та готелі без жодних підписок або додаткових зборів. (Тобто безкоштовно.)

Не турбуйтеся

Зберігайте всі бронювання в одному місці, легко надсилайте рахунки, контролюйте витрати на відрядження та перевіряйте, коли й куди подорожує ваша команда.

Що можна робити за допомогою KAYAK Business?

Планувати

Знайдіть найкращу пропозицію за нижчу ціну
Здійснюйте пошук на сотнях туристичних сайтів, щоб знайти чудові пропозиції та спланувати свою поїздку так, як ви цього бажаєте. Політика компанії щодо витрат (якщо встановлено) є частиною пошуку, тому її легко дотримуватися, а якщо вам знадобиться додатковий дозвіл – лиш натисніть кнопку.

Керувати

Зберігайте всі бронювання в одному місці
Автоматично створюйте плани поїздок із розкладом рейсів, посадковими талонами та бронюванням готелів і ресторанів. Додаток KAYAK зберігатиме ці дані для вас і регулярно нагадуватиме про наступні події – а ви тим часом зможете зосередитися на своєму бізнесі.

Звітувати

Тримайте витрати під контролем
Легко впорядковуйте і надсилайте рахунки, відстежуйте витрати на поїздки та дізнавайтеся, куди подорожує ваша команда. І якщо ви користуєтеся Expensify, KAYAK Business автоматично імпортуватиме рахунки та створюватиме звіти про витрати на відрядження у вашій компанії.

Заощаджувати

Отримайте доступ до корпоративних тарифів і знижок KAYAK
Економте кошти завдяки KAYAK, провідній туристичній пошуковій системі, й отримайте доступ до корпоративних тарифів на авіаквитки та готелі. Абсолютно безкоштовно.

Дещо для кожного

Для тих, хто подорожує

Більше варіантів

Вибирайте авіаквитки та готелі з-поміж пропозицій тисяч постачальників на KAYAK.

Просте планування

Миттєво створюйте маршрути та зберігайте все необхідне в одному місці.

Відзначений нагородами додаток

Тримайте все під контролем зі сповіщеннями в режимі реального часу та миттєвим доступом до всіх бронювань.

Для тих, хто організовує

Віповідність політиці

Контролюйте витрати за допомогою простого інструменту, який сподобається команді.

Структура

Простий процес затвердження та відстеження переміщень вашої команди.

Контроль

Зменште витрати на відрядження, додавши політику компанії до пошуку KAYAK.

Чому варто приєднатися до KAYAK Business?

Створений тими, хто часто подорожує у справах, для тих, хто часто подорожує у справах.

Як би старанно ми не шукали, але нам не вдалося знайти ефективний спосіб планування та керування відрядженнями.

Іншим платформам бракувало асортименту та простоти користування, а от що в них було – то це збори.

Ми подумали, що потрібне краще рішення. Таке, як KAYAK – простий у використанні та безкоштовний сервіс, який допомагатиме планувати ділові поїздки, керувати ними та вести звітність (і при цьому знаходити найкращі пропозиції на авіаквитки та готелі).

Ділові поїздки більше ніколи не будуть такими, як раніше. Ласкаво просимо до KAYAK Business.

Почніть користуватися – це просто.

І до того ж безкоштовно. Хто від такого відмовиться?

Поширені запитання

KAYAK Business – це набір додаткових функцій, доступних на сайті KAYAK. Наявність облікового запису дозволить вам:
  • перевіряти, які результати пошуку відповідають політиці компанії щодо відряджень;
  • надсилати на затвердження ті варіанти, які виходять за межі політики;
  • затверджувати поїздки на сайті KAYAK, електронною поштою або через Slack (якщо ви маєте такі права);
  • отримати доступ до спеціальних корпоративних тарифів у майбутньому.
На відміну від більшості корпоративних туристичних порталів, KAYAK Business не продає та не обробляє квитки та підтвердження бронювань. Ми здійснюємо пошук на сотнях сторінок готелів, авіакомпаній і туристичних агенцій, щоб знайти найкращі ціни, перевірити доступність пропозицій і дати вам можливість забронювати на вибраному сайті. Ми стежимо за тим, щоб ви знайшли тут все потрібне для відрядження.
Переконайтеся, що для входу ви використовуєте свою робочу адресу ел. пошти. KAYAK Business не працює з особистими поштовими скриньками, що мають адресу @gmail.com або @hotmail.com. Якщо ви маєте запитання щодо того, як отримати доступ, напишіть нам через форму зворотного зв'язку на kayak.com.
Якщо ваше бронювання було здійснено на сайті KAYAK через одного з постачальників, ви можете перейти у розділ Бронювання й отримати допомогу 7 днів на тиждень, 24 години на добу. А якщо ви оформили бронювання не на KAYAK, а на сайті постачальника, тоді з будь-яких пов'язаних із цим питань вам слід звернутися саме до цієї компанії. Не пам'ятаєте назву? Її можна знайти у виписці з вашого банківського рахунку.
Оскільки ми здійснюємо пошук на сотнях інших туристичних сайтів одночасно, іноді під час отримання інформації від цих сайтів виникають помилки, пов'язані з точністю цін. Справа може бути в тому, що сайт не передає нам оновлені дані чи неправильно перенаправляє користувачів або інший користувач щойно забронював останній наявний варіант.
KAYAK – це безкоштовна пошукова система. Ми нічого не продаємо і не надаємо користувачам платних послуг, тому політики повернення у нас немає. З цим питанням вам варто звернутися до компанії, на сайті якої ви здійснили бронювання. Не знаєте, яка це компанія? Перевірте виписку з банківського рахунку, повідомлення банку про списання коштів або перейдіть на сторінку Бронювання.