Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center

5 зірок
7,5
Добре
на основі 1571 відгуків
1 571 відгука
пн 14.9
-
вт 15.9
2 гостя, 1 номер
Пропозиції від
₴3 004
/Найдешевше авто типу "ціна за ніч"
Тип номера
Постачальник
Усього за ніч
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴3 004
Покращений номер, 1 двоспальне ліжко
₴3 405
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴3 694
Огляд
Ціни
Послуги
Відгуки
Розташування
Поради та поширенні запитання
Помешкання поруч

Опис

Готель і конференц-центр Dedeman Bostanci Istanbul, який отримав сертифікат Green Star 2015 року, розташований у районі Бостанджи в азійській частині міста. До послуг гостей критий басейн, сауна, турецька лазня та фітнес-центр. Також на території готелю є платна парковка. Звукоізольовані номери в Dedeman Bostanci Istanbul Номери готелю та конференц-центру оснащені кондиціонером, телевізором із плоским екраном і супутниковими каналами, міні-баром та електричним чайником. Вони оснащені праскою та власною ванною кімнатою з феном і безкоштовними туалетно-косметичними засобами. Текстиль у номерах виготовлено компанією Vakko, а також вони є гіпоалергенними. Сніданок подається у форматі "шведського столу", а обід і вечеря подаються за меню à la carte. Гості можуть насолодитися стравами міжнародної кухні в ресторанах готелю, Bostanci Restaurant та Adalar Roof Restaurant, або ж замовити напої та закуски в барі готелю. До послуг гостей пральня, прасування одягу та цілодобова стійка реєстрації. Трансфер з/до аеропорту може бути організований за запитом та за додаткову плату. Торговий центр Emaar Square розташований за 10 хвилин їзди від готелю Dedeman Bostancı, а торговий центр Viaport Outlet — за 30 км. До торгового центру Optimum Outlet Centre можна доїхати за 15 хвилин, а відстань до проспекту Багдат становить 4 км. Готель Dedeman Bostancı знаходиться лише за декілька хвилин ходьби від найближчої станції метро Bostancı. Відстань до аеропорту імені Сабіхи Гекчен становить 30 км, а до аеропорту Стамбула - 57 км. У нашому готелі дозволено проживання з домашніми тваринами вагою до 15 кілограмів.
7,5
Добре
1571 відгука

Актуальні пропозиції від Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center

пн 14.9
-
вт 15.9
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴3 004
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴3 694
за ніч зі зборами
Покращений номер, 1 двоспальне ліжко
₴3 405
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴4 097
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴3 860
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴3 907
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴3 956
за ніч зі зборами
Номер Делюкс, тип ліжка не зазначено
₴5 236
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴4 171
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴4 379
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴4 469
за ніч зі зборами
Номер Делюкс, тип ліжка не зазначено
₴4 985
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴6 172
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴7 358
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴9 377
за ніч зі зборами
За яким принципом ми сортуємо результати і як це залежить від нашої комісії?
Дізнатися більше
*Остаточна ціна включає місцеві податки та збори (сплачуються під час виїзду).

Послуги готелю Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center

  • Критий басейн
  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Обслуговування в номерах
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Заварник для чаю/кавоварка
  • Кавомашина
  • Послуги паркувальника
  • Бізнес-центр
  • Wi-Fi на всій території

Загальне

  • Доступ до представницького лаунжу
  • Сімейні номери
  • Вид на сад
  • Дерев'яна підлога або паркет
  • Вид на внутрішній двір
  • Доступні суміжні номери
  • Шафки
  • Камера зберігання
  • Вид на море
  • Зона для відпочинку
  • Капці
  • Диван
  • Звукоізольовані номери
  • Звукоізоляція
  • Телефон
  • Килимове покриття
  • Вид на місто

Доступність

  • Доступно для людей на інвалідних візках
  • Гіпоалергенний
  • Непухова подушка
  • Місця для куріння
  • Номери для некурців
  • Розміщення дом. тварин на запит (можлива дод. плата)
  • Безбар'єрний доступ
  • Безбар'єрна душова
  • Ліфт
  • Доступ за допомогою ліфта
  • Доступна парковка
  • Адаптована ванна
  • Номер для алергіків
  • Туалет із поручнями
  • Доступ до верхніх поверхів на ліфті

Основне

  • Wi-Fi на всій території
  • Інтернет
  • Вогнегасник
  • Безкоштовні туалетні приналежності
  • Пожежна сигналізація
  • Опалення
  • Кондиціонер
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Білизна
  • Рушники
  • Шампунь
  • Гель для душу
  • Сміттєвий бак
  • Кондиціонер для волосся

Послуги та зручності

  • Власний банкомат
  • Бізнес-центр
  • Будильник
  • Послуги консьєржа
  • Власний обмін валют
  • Хамам (турецька баня)
  • Зручності для проведення зустрічей/банкетів
  • Обслуговування в номерах
  • Замок із карткою
  • Експрес-виїзд
  • Цілодобова рецепція
  • Камера схову
  • Пляшка води

Ванна кімната

  • Фен
  • Халат
  • Ванна у номері
  • Душ
  • Шапочка для душу
  • Додатковий туалет
  • Ванна
  • Туалет
  • Туалетний папір
  • Зубна щітка
  • Душова кабіна

Ресторани

  • Келихи для вина
  • Електрочайник
  • Дієтичне меню (на запит)
  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Доставка їжі в номер, кімнату або помешкання
  • Міні-бар
  • Заварник для чаю/кавоварка
  • Кавомашина
  • Обідній стіл

Паркування і транспорт

  • Парковка
  • Трансфер до/з аеропорту (за додаткову плату)
  • Приватне паркомісце
  • Трансфер (за додаткову плату)
  • Електрозаправка
  • Послуги паркувальника

Пральня

  • Пральня із самообслуговуванням
  • Послуги з прасування одягу
  • Послуги пральні
  • Прес для штанів
  • Праска і прасувальна дошка

Спальня

  • Пухова подушка
  • Розкладне ліжко
  • Розетка поруч із ліжком
  • Вішалка для одягу
  • Шафа або гардероб

Здоров'я та безпека

  • Щоденне прибирання
  • Відеоспостереження в публічних місцях
  • Відеоспостереження за межами
  • Цілодобова охорона
  • Аптечка першої допомоги

Басейн і спа

  • Спа
  • Гідромасажна ванна
  • Критий басейн
  • Сауна

Для всієї родини

  • Послуги няньки або догляд за дітьми
  • Дитячі ліжечка
  • Страви для дітей
  • Шведський стіл для дітей

ТБ та розваги

  • Телевізор з плоским екраном
  • Кабельне або супутникове телебачення
  • Телевізор

Територія

  • Сад
  • Тераса/патіо

Робоча зона

  • Факс/ксерокопіювання
  • Письмовий стіл

Чим зайнятися

  • Салон краси

Фітнес

  • Тренажерний зал

Відгуки про Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center

7,5
Добре
1571 перевіреної оцінки
Чудово
643
Дуже добре
276
Добре
248
Гаразд
105
Задовільно
114
Посередньо
53
Незадовільно
134
Сортування::Найновіші

Фільтри

Усі фільтри

Фільтри

Оцінка гостей
Категорія гостей
Пора року

Оцінка за постачальником

Розташування

Degirmen Yolu Caddesi, No:39B, Стамбул 34752

Що цікавого неподалік

  • Bosphorus Bridge11.8 км
  • Topkapi Palace12 км
  • Hagia Sophia12.1 км
  • Istanbul Archaeology Museum12.1 км
  • Sultan Ahmed Mosque12.3 км
  • Hippodrome of Constantinople12.4 км
  • Küçük Ayasofya Camii12.5 км
  • İstanbul Surlari12.6 км
  • Grand Bazaar13.1 км
  • Bayezid II Mosque13.3 км
  • Istanbul City Centre13.4 км
  • Taksim13.4 км

Правила

Заїзд/Виїзд

Заїзд у будь-який час після 14:00, виїзд будь-коли до 12:00

Скасування бронювання/передоплата

Правила скасування бронювання та передоплати залежать від категорії номера і постачальника.
Номер ліцензії: 15547

Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center

У якому місяці ціни в готелі Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center найнижчі?

Найдешевший місяць для проживання у готелі Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center – це листопад. Середня ціна тоді становить ₴3 725 за ніч. Найдорожчий місяць – квітень, коли ціна за ніч становить ₴5 391.

У який день найвигідніше бронювати готель Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center?

Найдешевший день для проживання у готелі Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center – це неділя. Середня ціна тоді становить ₴3 464 за ніч. Найдорожчий день – понеділок, коли ціна за ніч становить ₴4 985.

Наскільки заздалегідь потрібно бронювати Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center?

Щоб отримати найвигіднішу ціну в готелі Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center, бронюйте приблизно за 2 тижні заздалегідь. Так можна заощадити приблизно 29% порівняно з бронюванням в останню хвилину.

Бронювання готелю Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center: поширені запитання

  • Де розташований готель Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center?

    Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center розташований за адресою Degirmen Yolu Caddesi, No:39B у районі Atasehir, 13,6 км від центра міста Стамбул. Bosphorus Bridge – це найближча до готелю Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center пам'ятка.

  • Коли у готелі Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center заїзд і виїзд?

    У Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center заїзд можливий із 14:00, а виїзд до 12:00.

  • Чи надається у готелі Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center безкоштовний Wi-Fi?

    Так, у Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center надається безкоштовний Wi-Fi.

  • Чи далеко готель Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center розташований від аеропорту?

    Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center розташовано у 18,1 км від Стамбул-Сабіха Гекчен. Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center розташовано у 46,6 км від Стамбул.

  • Чи є у готелі Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center басейн?

    Так, у Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center є власний басейн.

  • Як KAYAK знаходить такі низькі ціни на готель Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center?

    KAYAK здійснює пошук усіх доступних пропозицій житла від Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center у Стамбулі, щоб дати вам можливість порівняти і знайти помешкання за найкращим тарифом. Багато туристичних сайтів надають знижки або вигідні пропозиції помешкань від Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center, а KAYAK збирає ціни, які пропонують безліч туристичних сайтів. Таким чином ви завжди зможете знайти найкращі пропозиції житла від Dedeman Bostanci Hotel & Convencion Center.

Готелі та інше житло неподалік

4-зірковий готель
На 3% дешевше
Park Dedeman Bostanci Hotel
7.8 Добре (991 відгука)0,02 кмФітнес-центр, Ресторан, Бар/лаунжВід ₴3 161
4-зірковий готель
Park Dedeman Bostanci
0,08 кмКритий басейн, Фітнес-центр, Бізнес-центрВід ₴4 331
5-зірковий готель
На 10% дешевшеThe Green Park Bostanci6.4 Добре (763 відгуки)0,41 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, РесторанВід ₴2 930
5-зірковий готель
На 44% дешевше
Manu Startup House
8.6 Чудово (385 відгуків)0,47 кмВід ₴1 841
1-зірковий готель
На 73% дешевше
Zirkon Suit Otel
7.4 Добре (7 відгуків)1,51 кмВід ₴877
4-зірковий готель
На 53% дешевше
Vois Hotel Bostanci & Spa
7.2 Добре (169 відгуків)0,58 кмВід ₴1 534
3-зірковий готель
На 50% дешевше
Istanblu Hotel Atasehir
8 Чудово (138 відгуків)0,58 кмВід ₴1 616
5-зірковий готель
На 44% дешевше
Manu Startup House
8.6 Чудово (385 відгуків)0,47 кмВід ₴1 841
5-зірковий готель
На 44% дешевше
Manu Startup House
8.6 Чудово (385 відгуків)0,47 кмВід ₴1 841
5-зірковий готель
Elite World Grand Istanbul Kucukyali8.5 Чудово (2 676 відгука)0,92 кмВідкритий басейн, Критий басейн, Фітнес-центрВід ₴4 372
5-зірковий готель
Byotell Istanbul8.3 Чудово (1 410 відгука)1,82 кмКритий басейн, Фітнес-центр, РесторанВід ₴3 948
4-зірковий готель
La Cielo Suites Bostanci
8.1 Чудово (775 відгуків)1,56 кмОбслуговування в номерах, Безкоштовний Wi-Fi, Заварник для чаю/кавоваркаВід ₴3 778

Корисна інформація

Ціна-якість

Відстань до центра міста

Найближчий аеропорт

Відстань до аеропорту

7,7
13,6 km
Стамбул-Сабіха Гекчен
18,1 km

Додаткові варіанти щодо вашого проживання у Стамбулі