Quality Inn St Augustine Historic District Area

3 зірки
7,9
Добре
на основі 4846 відгуків
4 846 відгука
сб 19.9
-
нд 20.9
2 гостя, 1 номер
Огляд
Ціни
Послуги
Відгуки
Розташування
Поради та поширенні запитання
Помешкання поруч

Опис

Мотель для вашого дозвілля пропонує відкритий басейн. Наведені нижче види відпочинку доступні в самому готелі або поруч; деякі з них платні.
7,9
Добре
4846 відгуків

Актуальні пропозиції від Quality Inn St Augustine Historic District Area

сб 19.9
-
нд 20.9
Пропозиції від
₴2 188
Найдешевше авто типу "ціна за ніч"
Порівняйте ціни на Номер із ліжком розміру "king-size", Номер із ліжком розміру "queen-size" та інші пропозиції готелю Quality Inn St Augustine Historic District Area (ще 29).
Номер із ліжком розміру "king-size", 1 ліжко розміру king size
₴2 188
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", 2 ліжка розміру queen size
₴2 888
за ніч зі зборами
Стандартний номер, 2 ліжка розміру queen size
₴2 520
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", 2 ліжка розміру queen size
₴2 606
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "king-size", 1 ліжко розміру king size
₴2 620
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", 2 ліжка розміру queen size
₴2 836
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", 2 ліжка розміру queen size
₴2 629
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "king-size", тип ліжка не зазначено
₴2 675
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", 2 ліжка розміру queen size
₴2 714
за ніч зі зборами
Стандартний номер, 2 ліжка розміру queen size
₴2 713
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", 2 ліжка розміру queen size
₴2 831
за ніч зі зборами
Стандартний номер, 2 ліжка розміру queen size
₴2 713
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "king-size", 1 ліжко розміру king size
₴3 084
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, 2 двоспальні ліжка
₴2 802
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "king-size", 1 ліжко розміру king size
₴3 240
за ніч зі зборами
Стандартний номер, 2 ліжка розміру queen size
₴2 884
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", 2 ліжка розміру queen size
₴3 918
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "king-size", тип ліжка не зазначено
₴3 276
за ніч зі зборами
Стандартний номер, 2 ліжка розміру queen size
₴5 764
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "queen-size", 2 ліжка розміру queen size
₴4 374
за ніч зі зборами
За яким принципом ми сортуємо результати і як це залежить від нашої комісії?
Дізнатися більше
*Остаточна ціна включає місцеві податки та збори (сплачуються під час виїзду).

Послуги готелю Quality Inn St Augustine Historic District Area

  • Відкритий басейн
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Кавомашина
  • Тераса/патіо
  • Кондиціонер
  • Телевізор з плоским екраном
  • Телевізор
  • Бізнес-центр
  • Зручності для проведення зустрічей/банкетів
  • Парковка

Відгуки про Quality Inn St Augustine Historic District Area

7,9
Добре
4846 перевірених оцінок
Чудово
2524
Дуже добре
970
Добре
605
Гаразд
269
Задовільно
204
Посередньо
95
Незадовільно
179
Сортування::Найновіші

Фільтри

Усі фільтри

Фільтри

Оцінка гостей
Категорія гостей
Пора року

Розташування

2800 North Ponce de Leon Boulevard, St. Augustine, FL 32084

Що цікавого неподалік

  • St. Augustine Old Jail1.2 км
  • Fort Mose Historic State Park1.2 км
  • Old St. Johns County Jail1.2 км
  • Fountain of Youth1.4 км
  • Oldest Wooden Schoolhouse2.4 км
  • Castillo de San Marcos2.5 км
  • Model Land Company Historic District2.6 км
  • Flagler College2.9 км
  • Cathedral Basilica of St. Augustine2.9 км
  • St. Augustine Town Plan Historic District3 км
  • Trinity Parish3 км
  • Potter's Wax Museum3.1 км

Правила

Заїзд/Виїзд

Заїзд у будь-який час після 15:00, виїзд будь-коли до 11:00

Скасування бронювання/передоплата

Правила скасування бронювання та передоплати залежать від категорії номера і постачальника.
Номер ліцензії: 521209792

Quality Inn St Augustine Historic District Area

У якому місяці ціни в готелі Quality Inn St Augustine Historic District Area найнижчі?

Найдешевший місяць для проживання у готелі Quality Inn St Augustine Historic District Area – це червень. Середня ціна тоді становить ₴3 590 за ніч. Найдорожчий місяць – грудень, коли ціна за ніч становить ₴7 400.

У який день найвигідніше бронювати готель Quality Inn St Augustine Historic District Area?

Найдешевший день для проживання у готелі Quality Inn St Augustine Historic District Area – це понеділок. Середня ціна тоді становить ₴2 748 за ніч. Найдорожчий день – п'ятниця, коли ціна за ніч становить ₴4 751.

Наскільки заздалегідь потрібно бронювати Quality Inn St Augustine Historic District Area?

Щоб отримати найвигіднішу ціну в готелі Quality Inn St Augustine Historic District Area, бронюйте приблизно за 10 тижнів заздалегідь. Так можна заощадити приблизно 9% порівняно з бронюванням в останню хвилину.

Бронювання готелю Quality Inn St Augustine Historic District Area: поширені запитання

  • Де розташований готель Quality Inn St Augustine Historic District Area?

    Quality Inn St Augustine Historic District Area розташований за адресою 2800 North Ponce de Leon Boulevard, 2,7 км від центра міста St. Augustine. St. Augustine Old Jail – це найближча до готелю Quality Inn St Augustine Historic District Area пам'ятка.

  • Коли у готелі Quality Inn St Augustine Historic District Area заїзд і виїзд?

    У Quality Inn St Augustine Historic District Area заїзд можливий із 15:00, а виїзд до 11:00.

  • Чи надається у готелі Quality Inn St Augustine Historic District Area безкоштовний Wi-Fi?

    Так, у Quality Inn St Augustine Historic District Area надається безкоштовний Wi-Fi.

  • Чи далеко готель Quality Inn St Augustine Historic District Area розташований від аеропорту?

    Quality Inn St Augustine Historic District Area розташовано у 4,8 км від St. Augustine Northeast Florida Regional. Quality Inn St Augustine Historic District Area розташовано у 72,7 км від Джексонвілл Джексонвіль Інтернешнл.

  • Чи є у готелі Quality Inn St Augustine Historic District Area басейн?

    Так, у Quality Inn St Augustine Historic District Area є власний басейн.

  • Як KAYAK знаходить такі низькі ціни на готель Quality Inn St Augustine Historic District Area?

    KAYAK здійснює пошук усіх доступних пропозицій житла від Quality Inn St Augustine Historic District Area в St. Augustine, щоб дати вам можливість порівняти і знайти помешкання за найкращим тарифом. Багато туристичних сайтів надають знижки або вигідні пропозиції помешкань від Quality Inn St Augustine Historic District Area, а KAYAK збирає ціни, які пропонують безліч туристичних сайтів. Таким чином ви завжди зможете знайти найкращі пропозиції житла від Quality Inn St Augustine Historic District Area.

Готелі та інше житло неподалік

Житло в оренду
Huge charming home - 5 min to historic downtown and beach! Quiet neighborhood.
10 Чудово (2 відгуки)0,13 кмКондиціонер, Кавомашина, грильВід ₴14 756
Житло в оренду
Back in Time Motel- Charming 50 s in St Augustine
0,19 кмВід ₴5 692
Житло в оренду
Entire house 3 bedroom/2 full baths sleeps 8 guests 10min from beach & downtown!
10 Чудово (6 відгуків)0,2 кмWi-Fi, кондиціонер, грильВід ₴13 398
Житло в оренду
Charming St Augustine Oasis with Game Room for Family fun
9.4 Чудово (63 відгуки)0,2 кмКухня, тераса/патіо, БалконВід ₴8 221
3-зірковий готель
На 14% дешевше
Travelodge by Wyndham Hotel & Cottages St Augustine/Historic
7.8 Добре (867 відгуків)0,25 кмВідкритий басейн, Безкоштовний Wi-Fi, Заварник для чаю/кавоваркаВід ₴2 233
1-зірковий готель
Sunset Inn Historic District St. - St. Augustine
5.9 Нормально (385 відгуків)0,22 кмПлавання під водою з маскою, Безкоштовний Wi-Fi, Заварник для чаю/кавоваркаВід ₴2 628
2-зірковий готель
Best Western Historical Inn
7.6 Добре (1 124 відгука)0,68 кмВідкритий басейн, Безкоштовний Wi-Fi, Заварник для чаю/кавоваркаВід ₴3 416
3-зірковий готель
Hampton Inn by Hilton St. Augustine US1 North
8 Чудово (691 відгука)0,65 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, Обслуговування в номерахВід ₴3 766
Житло в оренду
Huge charming home - 5 min to historic downtown and beach! Quiet neighborhood.
10 Чудово (2 відгуки)0,13 кмКондиціонер, Кавомашина, грильВід ₴14 756
Житло в оренду
Entire house 3 bedroom/2 full baths sleeps 8 guests 10min from beach & downtown!
10 Чудово (6 відгуків)0,2 кмWi-Fi, кондиціонер, грильВід ₴13 398
Житло в оренду
White Lily Cottage
10 Чудово (4 відгуки)0,47 кмКухня, кондиціонер, КавомашинаВід ₴9 020
Житло в оренду
Fullerwood Delight- Mins to Beach and Downtown
10 Чудово (36 відгуків)0,48 кмКухня, тераса/патіо, БалконВід ₴11 472

Корисна інформація

Відстань до центра міста

2,7 km

Додаткові варіанти щодо вашого проживання в St. Augustine