As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside

4 зірки
9,4
Чудово
на основі 1106 відгуків
1 106 відгука
сб 22.8
-
нд 23.8
2 гостя, 1 номер
Пропозиції від
₴2 990
/Найдешевше авто типу "ціна за ніч"
Тип номера
Постачальник
Усього за ніч
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴2 990
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴3 570
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 412
Огляд
Ціни
Послуги
Відгуки
Розташування
Поради та поширенні запитання
Помешкання поруч

Опис

Наведені нижче види відпочинку доступні в самому готелі або поруч; деякі з них платні.
9,4
Чудово
1106 відгуків

Актуальні пропозиції від As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside

сб 22.8
-
нд 23.8
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴2 990
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴8 668
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
₴3 570
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴8 073
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 412
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 885
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 530
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴5 960
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴9 086
за ніч зі зборами
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
₴6 541
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴6 958
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴6 669
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴9 450
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴7 928
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴17 432
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴7 969
за ніч зі зборами
Номер Делюкс, тип ліжка не зазначено
₴9 039
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴8 654
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴11 651
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴8 970
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴11 976
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴9 881
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴10 464
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴10 582
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴10 817
за ніч зі зборами
За яким принципом ми сортуємо результати і як це залежить від нашої комісії?
Дізнатися більше
*Остаточна ціна включає місцеві податки та збори (сплачуються під час виїзду).

Послуги готелю As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside

  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Обслуговування в номерах
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Кавомашина
  • Wi-Fi на всій території
  • Телевізор з плоским екраном
  • Кабельне або супутникове телебачення
  • Безкоштовні туалетні приналежності
  • Інтернет

Основне

  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Wi-Fi на всій території
  • Інтернет
  • Безкоштовні туалетні приналежності
  • Шампунь
  • Опалення
  • Гель для душу
  • Кондиціонер
  • Кондиціонер для волосся

Ванна кімната

  • Шапочка для душу
  • Ванна
  • Фен
  • Туалет
  • Халат
  • Ванна у номері

Ресторани

  • Міні-бар
  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Сніданок у номер
  • Доставка їжі в номер, кімнату або помешкання
  • Кавомашина

Загальне

  • Капці
  • Доступні суміжні номери
  • Звукоізольовані номери
  • Звукоізоляція
  • Телефон
  • Камера зберігання

Послуги та зручності

  • Прокат автомобілів
  • Послуги консьєржа
  • Камера схову
  • Власний обмін валют
  • Обслуговування в номерах
  • Цілодобова рецепція

Паркування і транспорт

  • Електрозаправка
  • Парковка
  • Трансфер до/з аеропорту (за додаткову плату)
  • Приватне паркомісце

ТБ та розваги

  • Телевізор з плоским екраном
  • Бібліотека
  • Кабельне або супутникове телебачення
  • DVD-програвач

Пральня

  • Пральня із самообслуговуванням
  • Послуги з прасування одягу
  • Послуги пральні

Здоров'я та безпека

  • Щоденне прибирання
  • Аптечка першої допомоги
  • Сейф

Доступність

  • Ліфт
  • Номери для некурців

Територія

  • Тераса/патіо
  • Сад

Робоча зона

  • Факс/ксерокопіювання
  • Письмовий стіл

Чим зайнятися

  • Прокат велосипедів

Для всієї родини

  • Послуги няньки або догляд за дітьми

Відгуки про As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside

9,4
Чудово
1106 перевірених оцінок
Чудово
860
Дуже добре
131
Добре
64
Гаразд
19
Задовільно
13
Посередньо
7
Незадовільно
10
Сортування::Найновіші

Фільтри

Усі фільтри

Фільтри

Оцінка гостей
Категорія гостей
Пора року

Розташування

Rua Das Janelas Verdes, 47, 1200-690 Лісабон, Лісабон

Що цікавого неподалік

  • Chiado1.7 км
  • Santa Justa Lift2 км
  • Praça de D. Pedro IV2 км
  • Liberty Avenue2.1 км
  • Lisbon City Centre2.1 км
  • Praca do Comercio2.1 км
  • Sé de Lisboa2.4 км
  • Castelo de São Jorge2.5 км
  • Miradouro da Graça2.8 км
  • Cristo Rei3.1 км
  • Tejo Power Station3.2 км
  • Casa-Museu Dr. Anastacio Goncalves3.2 км

Правила

Заїзд/Виїзд

Заїзд у будь-який час після 15:00, виїзд будь-коли до 12:00

Скасування бронювання/передоплата

Правила скасування бронювання та передоплати залежать від категорії номера і постачальника.
Номер ліцензії: 82139/AL

As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside

У якому місяці ціни в готелі As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside найнижчі?

На основі цін готелів, знайдених користувачами KAYAK за останні 12 місяців.

Найдешевший місяць для проживання у готелі As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside – це лютий. Середня ціна тоді становить ₴6 063 за ніч. Найдорожчий місяць – травень, коли ціна за ніч становить ₴13 707.

У який день найвигідніше бронювати готель As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside?

На основі цін готелів, знайдених користувачами KAYAK за останні 12 місяців.

Найдешевший день для проживання у готелі As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside – це понеділок. Середня ціна тоді становить ₴7 969 за ніч. Найдорожчий день – субота, коли ціна за ніч становить ₴15 273.

Наскільки заздалегідь потрібно бронювати As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside?

На основі цін готелів, знайдених користувачами KAYAK за останні 12 місяців.

Щоб отримати найвигіднішу ціну в готелі As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside, бронюйте приблизно за 2 тижні заздалегідь. Так можна заощадити приблизно 51% порівняно з бронюванням в останню хвилину.

Бронювання готелю As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside: поширені запитання

  • Де розташований готель As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside?

    As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside розташований за адресою Rua Das Janelas Verdes, 47 у районі Estrela, 2,3 км від центра міста Лісабон. Chiado – це найближча до готелю As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside пам'ятка.

  • Коли у готелі As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside заїзд і виїзд?

    У As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside заїзд можливий із 15:00, а виїзд до 12:00.

  • Чи надається у готелі As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside безкоштовний Wi-Fi?

    Так, у As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside надається безкоштовний Wi-Fi.

  • Чи далеко готель As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside розташований від аеропорту?

    As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside розташовано у 8,1 км від Лісабон. As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside розташовано у 16,9 км від Кашкайш.

  • Як KAYAK знаходить такі низькі ціни на готель As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside?

    KAYAK здійснює пошук усіх доступних пропозицій житла від As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside у Лісабоні, щоб дати вам можливість порівняти і знайти помешкання за найкращим тарифом. Багато туристичних сайтів надають знижки або вигідні пропозиції помешкань від As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside, а KAYAK збирає ціни, які пропонують безліч туристичних сайтів. Таким чином ви завжди зможете знайти найкращі пропозиції житла від As Janelas Verdes Inn - Lisbon Heritage Collection - Riverside.

Готелі та інше житло неподалік

4-зірковий готель
На 14% дешевше
York House
8.8 Чудово (1 781 відгука)0,12 кмРесторан, Бар/лаунж, Обслуговування в номерахВід ₴7 232
3-зірковий готель
На 35% дешевше
Jam Lisbon
8.9 Чудово (1 978 відгука)0,14 кмВідкритий басейн, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴5 438
3-зірковий готель
На 11% дешевше
Santos Blue Tiles
6.3 Добре (19 відгуків)0,17 кмWi-FiВід ₴7 469
4-зірковий готель
The Emerald House Lisbon, Curio Collection by Hilton
8.3 Чудово (125 відгуків)0,17 кмФітнес-центр, Ресторан, Бар/лаунжВід ₴8 785
3-зірковий готель
На 35% дешевше
Jam Lisbon
8.9 Чудово (1 978 відгука)0,14 кмВідкритий басейн, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴5 438
4-зірковий готель
На 14% дешевше
York House
8.8 Чудово (1 781 відгука)0,12 кмРесторан, Бар/лаунж, Обслуговування в номерахВід ₴7 232
3-зірковий готель
На 11% дешевше
Santos Blue Tiles
6.3 Добре (19 відгуків)0,17 кмWi-FiВід ₴7 469
4-зірковий готель
The Emerald House Lisbon, Curio Collection by Hilton
8.3 Чудово (125 відгуків)0,17 кмФітнес-центр, Ресторан, Бар/лаунжВід ₴8 785
3-зірковий готель
На 35% дешевше
Jam Lisbon
8.9 Чудово (1 978 відгука)0,14 кмВідкритий басейн, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴5 438
4-зірковий готель
На 14% дешевше
York House
8.8 Чудово (1 781 відгука)0,12 кмРесторан, Бар/лаунж, Обслуговування в номерахВід ₴7 232
4-зірковий готель
The Emerald House Lisbon, Curio Collection by Hilton
8.3 Чудово (125 відгуків)0,17 кмФітнес-центр, Ресторан, Бар/лаунжВід ₴8 785
3-зірковий готель
На 11% дешевше
Santos Blue Tiles
6.3 Добре (19 відгуків)0,17 кмWi-FiВід ₴7 469

Корисна інформація

Ціна-якість

Відстань до центра міста

Найближчий аеропорт

Відстань до аеропорту

9,2
2,3 km
Лісабон
8,1 km