The Standard Huruvalhi Maldives

5 зірок
9,3
Чудово
на основі 1045 відгуків
1 045 відгука
чт 20.8
-
пт 21.8
2 гостя, 1 номер
Пропозиції від
₴15 351
/Найдешевше авто типу "ціна за ніч"
Тип номера
Постачальник
Усього за ніч
Номер із ліжком розміру "king-size", 1 ліжко розміру king size
₴15 351
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
₴19 976
Номер із ліжком розміру "king-size", тип ліжка не зазначено
₴21 986
Огляд
Ціни
Послуги
Відгуки
Розташування
Коли бронювати
Поради та поширенні запитання
Помешкання поруч

Опис

Цей курорт пропонує такі розваги: приватний пляж, відкритий тенісний корт, цілодобовий спортзал і безкоштовні велосипеди. На території є 2 відкриті басейни, а також дитячий басейн. З-поміж інших можливостей для відпочинку — сауна і цілодобовий фітнес-центр. Наведені нижче види відпочинку доступні в самому готелі або поруч; деякі з них платні.
9,3
Чудово
1045 відгуків

Актуальні пропозиції від The Standard Huruvalhi Maldives

чт 20.8
-
пт 21.8
Номер із ліжком розміру "king-size", 1 ліжко розміру king size
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
Номер із ліжком розміру "king-size", тип ліжка не зазначено
За яким принципом ми сортуємо результати і як це залежить від нашої комісії?
Дізнатися більше
*Остаточна ціна включає місцеві податки та збори (сплачуються під час виїзду).

Послуги готелю The Standard Huruvalhi Maldives

  • Приватний пляж
  • Плавання під водою з маскою
  • Відкритий басейн
  • Фітнес-центр
  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Обслуговування в номерах
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Заварник для чаю/кавоварка
  • Кавомашина

Чим зайнятися

  • Сувенірний магазин
  • Еко-туризм
  • Прокат велосипедів
  • Риболовля
  • Настільні ігри/пазли
  • Ігрова кімната
  • Велосипеди
  • Підводне плавання
  • Дайвінг
  • Плавання під водою з маскою
  • Бінго
  • Вечірня розважальна програма
  • Кулінарні курси
  • Караоке
  • Настільний теніс
  • Більярдний стіл
  • Обладнання для занять водними видами спорту (на території)
  • Віндсерфінг
  • Нічний клуб
  • Прогулянки на човні
  • Плавання

Основне

  • Бездротова точка доступу
  • Інтернет
  • Вентилятор
  • Вогнегасник
  • Безкоштовні туалетні приналежності
  • Пожежна сигналізація
  • Кондиціонер
  • Піжама
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Білизна
  • Рушники
  • Шампунь
  • Адаптер живлення
  • Гель для душу
  • Рушники/постільна білизна (за плату)
  • Сміттєвий бак
  • Кондиціонер для волосся

Послуги та зручності

  • Будильник
  • Послуги консьєржа
  • Власний обмін валют
  • Хамам (турецька баня)
  • Обслуговування в номерах
  • Екскурсійне бюро
  • Замок із ключем
  • Замок із карткою
  • Експрес-виїзд
  • Приватна реєстрація заїзду/виїзду
  • Цілодобова рецепція
  • Камера схову
  • Пляшка води
  • Каплиця/храм

Ванна кімната

  • Фен
  • Загальний басейн
  • Халат
  • Ванна у номері
  • Душ
  • Шапочка для душу
  • Додатковий туалет
  • Ванна
  • Біде
  • Туалет
  • Туалетний папір
  • Зубна щітка
  • Душова кабіна

Ресторани

  • Келихи для вина
  • Електрочайник
  • Обіди з собою
  • Дієтичне меню (на запит)
  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Доставка їжі в номер, кімнату або помешкання
  • Міні-бар
  • Снек-бар
  • Сніданок у номер
  • Заварник для чаю/кавоварка
  • Холодильник
  • Кавомашина

Для всієї родини

  • Дитячий басейн
  • Страви для дітей
  • Шведський стіл для дітей
  • Дитячі візочки
  • Критий ігровий майданчик
  • Дитячий клуб
  • Спорядження для ігор на відкритому повітрі
  • Послуги няньки/догляд за дітьми (за додаткову плату)
  • Басейн під дахом
  • Ігровий майданчик
  • Іграшки для басейну
  • Заглушки для розеток
  • Дитячий високий стілець

Загальне

  • Доступ до представницького лаунжу
  • Сімейні номери
  • Доступні суміжні номери
  • Шафки
  • Камера зберігання
  • Вид на море
  • Зона для відпочинку
  • Капці
  • Диван
  • Телефон
  • Килимове покриття
  • Плитка/мармурова підлога

Басейн і спа

  • Спа
  • Гідромасажна ванна
  • Відкритий басейн
  • Рушники для басейну
  • Басейн з видом
  • Парна
  • Приватний басейн
  • Масаж
  • Бар біля басейну
  • Сауна

Територія

  • Садові меблі
  • Місце для пікніків
  • Приватний пляж
  • Сад
  • Тераса/патіо
  • Пляжні крісла
  • Пляжні рушники
  • Гриль
  • Балкон

Доступність

  • Розташування на першому поверсі
  • Доступно для людей на інвалідних візках
  • Гіпоалергенний
  • Непухова подушка
  • Місця для куріння
  • Власний вхід
  • Номери для некурців
  • Туалет із поручнями

Спальня

  • Подовжене ліжко (>2 метрів)
  • Пухова подушка
  • Розетка поруч із ліжком
  • Будильник
  • Диван-ліжко
  • Шафа або гардероб

Здоров'я та безпека

  • Щоденне прибирання
  • Відеоспостереження в публічних місцях
  • Відеоспостереження за межами
  • Цілодобова охорона
  • Аптечка першої допомоги
  • Детектор чадного газу

ТБ та розваги

  • Телевізор з плоским екраном
  • Бібліотека
  • Спільний лаунж/телевізор
  • Телевізор

Пральня

  • Пральня із самообслуговуванням
  • Прес для штанів
  • Праска і прасувальна дошка
  • Сушильна машина

Фітнес

  • Курси фітнесу
  • Фітнес-центр
  • Теніс

Паркування і транспорт

  • Трансфер до/з аеропорту (за додаткову плату)
  • Трансфер (за додаткову плату)

Робоча зона

  • Письмовий стіл

Відгуки про The Standard Huruvalhi Maldives

9,3
Чудово
1045 перевірених оцінок
Чудово
864
Дуже добре
57
Добре
47
Гаразд
24
Задовільно
17
Посередньо
16
Незадовільно
20
Сортування::Найновіші

Фільтри

Усі фільтри

Фільтри

Оцінка гостей
Категорія гостей
Пора року

Оцінка за постачальником

Правила

Заїзд/Виїзд

Заїзд у будь-який час після 15:00, виїзд будь-коли до 12:00

Скасування бронювання/передоплата

Правила скасування бронювання та передоплати залежать від категорії номера і постачальника.

Важлива інформація про готель The Standard Huruvalhi Maldives

Низький сезон

Високий сезон

Середня ціна (ніч серед тижня)

вересень
липень
₴25 104
Найдешевший місяць для проживання, ціни у середньому знижуються на 15%.
Проживання у цьому місяці обійдеться найдорожче, ціни зростають на 15%.
нд - чт: середня ціна за останні 2 тижні.

The Standard Huruvalhi Maldives

У якому місяці ціни в готелі The Standard Huruvalhi Maldives найнижчі?

На основі цін готелів, знайдених користувачами KAYAK за останні 12 місяців.

Найдешевший місяць для проживання у готелі The Standard Huruvalhi Maldives – це травень. Середня ціна тоді становить ₴17 359 за ніч. Найдорожчий місяць – лютий, коли ціна за ніч становить ₴31 818.

У який день найвигідніше бронювати готель The Standard Huruvalhi Maldives?

На основі цін готелів, знайдених користувачами KAYAK за останні 12 місяців.

Найдешевший день для проживання у готелі The Standard Huruvalhi Maldives – це неділя. Середня ціна тоді становить ₴18 120 за ніч. Найдорожчий день – четвер, коли ціна за ніч становить ₴25 104.

Наскільки заздалегідь потрібно бронювати The Standard Huruvalhi Maldives?

На основі цін готелів, знайдених користувачами KAYAK за останні 12 місяців.

Щоб отримати найвигіднішу ціну в готелі The Standard Huruvalhi Maldives, бронюйте приблизно за 10 тижнів заздалегідь. Так можна заощадити приблизно 42% порівняно з бронюванням в останню хвилину.

Основні поради від KAYAK щодо вашого проживання у готелі The Standard Huruvalhi Maldives

  • Якщо ви шукаєте недорогий номер у готелі The Standard Huruvalhi Maldives, варто розважити перебування під час низького сезону. Найвигідніші пропозиції зазвичай трапляються у місяці вересня і липня.
  • Найнижча ціна за номер у готелі The Standard Huruvalhi Maldives, заброньований на KAYAK за останні 2 тижні становила ₴18 522, а найвища – ₴18 522.
  • Як довго затриматися в готелі The Standard Huruvalhi Maldives? Користувачі KAYAK зазвичай бронюють номери на 7 днів.

Бронювання готелю The Standard Huruvalhi Maldives: поширені запитання

  • Де розташований готель The Standard Huruvalhi Maldives?

    The Standard Huruvalhi Maldives розташований за адресою Huruvalhi Island, 0 км від центра міста Huruvalhi.

  • Коли у готелі The Standard Huruvalhi Maldives заїзд і виїзд?

    У The Standard Huruvalhi Maldives заїзд можливий із 15:00, а виїзд до 12:00.

  • Чи надається у готелі The Standard Huruvalhi Maldives безкоштовний Wi-Fi?

    Так, у The Standard Huruvalhi Maldives надається безкоштовний Wi-Fi.

  • Чи далеко готель The Standard Huruvalhi Maldives розташований від аеропорту?

    The Standard Huruvalhi Maldives розташовано у 31 км від Dharavandhoo. The Standard Huruvalhi Maldives розташовано у 35,5 км від Ifuru.

  • Чи є у готелі The Standard Huruvalhi Maldives басейн?

    Так, у The Standard Huruvalhi Maldives є власний басейн.

  • Як KAYAK знаходить такі низькі ціни на готель The Standard Huruvalhi Maldives?

    KAYAK здійснює пошук усіх доступних пропозицій житла від The Standard Huruvalhi Maldives в Huruvalhi, щоб дати вам можливість порівняти і знайти помешкання за найкращим тарифом. Багато туристичних сайтів надають знижки або вигідні пропозиції помешкань від The Standard Huruvalhi Maldives, а KAYAK збирає ціни, які пропонують безліч туристичних сайтів. Таким чином ви завжди зможете знайти найкращі пропозиції житла від The Standard Huruvalhi Maldives.

Готелі та інше житло неподалік

Корисна інформація

Ціна-якість

Відстань до центра міста

Найближчий аеропорт

Відстань до аеропорту

8,9
0,0 km
Dharavandhoo
31,0 km

Усе, що вам потрібно знати про житло в Huruvalhi