Hotel Drover, Autograph Collection

4 зірки
9,4
Чудово
на основі 166 відгуків
166 відгуків
вт 25.8
-
ср 26.8
2 гостя, 1 номер
Пропозиції від
₴17 860
/Найдешевше авто типу "ціна за ніч"
Тип номера
Постачальник
Усього за ніч
Стандартний номер, 1 ліжко розміру king size
₴17 860
Номер Делюкс, 2 ліжка розміру queen size
₴17 881
Номер Делюкс, 2 ліжка розміру queen size
₴18 919
Огляд
Ціни
Послуги
Відгуки
Розташування
Поради та поширенні запитання
Помешкання поруч

Опис

Помешкання Hotel Drover, Autograph Collection розташовано у місті Форт-Ворт, за 5,2 км від пам'ятки "Конференц-центр Форт-Верта". До послуг гостей безкоштовні велосипеди, приватна парковка, відкритий плавальний басейн та фітнес-центр. Гостям помешкання пропонують такі послуги/зручності: ресторан, спільний лаунж і цілодобова стійка реєстрації, а також безкоштовний Wi-Fi. Серед зручностей варто відзначити бар. Певні номери устатковані кухнею з холодильником, посудомийною машиною та мікрохвильовою піччю. Помешкання Hotel Drover, Autograph Collection розміщено за 6,8 км від пам'ятки "Dickies Arena".
9,4
Чудово
166 відгуків

Актуальні пропозиції від Hotel Drover, Autograph Collection

вт 25.8
-
ср 26.8
Стандартний номер, 1 ліжко розміру king size
₴17 860
за ніч зі зборами
Номер Делюкс, 2 ліжка розміру queen size
₴17 881
за ніч зі зборами
Номер Делюкс, 2 ліжка розміру queen size
₴18 919
за ніч зі зборами
Номер Делюкс, тип ліжка не зазначено
₴21 021
за ніч зі зборами
Номер Делюкс, 1 ліжко розміру king size
₴21 045
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴21 726
за ніч зі зборами
Номер Делюкс, 2 ліжка розміру queen size
₴22 364
за ніч зі зборами
Номер Делюкс, 2 ліжка розміру queen size
₴23 498
за ніч зі зборами
Номер із ліжком розміру "king-size", 1 ліжко розміру king size
₴26 289
за ніч зі зборами
Номер Делюкс, 1 ліжко розміру king size
₴48 739
за ніч зі зборами
Представницький номер, 1 ліжко розміру king size
₴60 533
за ніч зі зборами
За яким принципом ми сортуємо результати і як це залежить від нашої комісії?
Дізнатися більше
*Остаточна ціна включає місцеві податки та збори (сплачуються під час виїзду).

Послуги готелю Hotel Drover, Autograph Collection

  • Відкритий басейн
  • Фітнес-центр
  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Заварник для чаю/кавоварка
  • Кавомашина
  • Послуги паркувальника
  • Телевізор з плоским екраном
  • Телевізор

Доступність

  • Доступно для людей на інвалідних візках
  • Гіпоалергенний
  • Гіпоалергенна подушка
  • Номери для некурців
  • Низька раковина
  • Непухова подушка
  • Розміщення дом. тварин на запит (можлива дод. плата)
  • Безбар'єрний доступ
  • Безбар'єрна душова
  • Ліфт
  • Доступна парковка
  • Номер для алергіків
  • Туалет із поручнями
  • Доступ до верхніх поверхів на ліфті

Основне

  • Інтернет
  • Вогнегасник
  • Безкоштовні туалетні приналежності
  • Пожежна сигналізація
  • Опалення
  • Кондиціонер
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Рушники
  • Шампунь
  • Гель для душу
  • Сміттєвий бак
  • Кондиціонер для волосся

Кухня

  • Келихи для вина
  • Посуд
  • Кухня
  • Міні-кухня
  • Посудомийна машина
  • Мікрохвильова піч
  • Плита
  • Заварник для чаю/кавоварка
  • Холодильник
  • Кавомашина
  • Їдальня

Ванна кімната

  • Фен
  • Халат
  • Ванна у номері
  • Душ
  • Шапочка для душу
  • Ванна
  • Спа-ванна
  • Туалет
  • Туалетний папір
  • Душова кабіна

Загальне

  • Сімейні номери
  • Дерев'яна підлога або паркет
  • Доступні суміжні номери
  • Камера зберігання
  • Камін
  • Зона для відпочинку
  • Диван
  • Звукоізольовані номери
  • Телефон
  • Плитка/мармурова підлога

Послуги та зручності

  • Будильник
  • Послуги консьєржа
  • Зручності для проведення зустрічей/банкетів
  • Міні-маркет на території
  • Екскурсійне бюро
  • Цілодобова рецепція
  • Камера схову
  • Пляшка води

ТБ та розваги

  • Телевізор з плоским екраном
  • Кабельне або супутникове телебачення
  • Потоковий сервіс
  • Бібліотека
  • Спільний лаунж/телевізор
  • Телевізор

Здоров'я та безпека

  • Щоденне прибирання
  • Відеоспостереження в публічних місцях
  • Відеоспостереження за межами
  • Цілодобова охорона
  • Аптечка першої допомоги
  • Сейф

Ресторани

  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Міні-бар
  • Сніданок у номер
  • Обідній стіл

Чим зайнятися

  • Зоопарк
  • Сувенірний магазин
  • Прокат велосипедів
  • Верхова їзда
  • Шопінг

Паркування і транспорт

  • Парковка
  • Приватне паркомісце
  • Електрозаправка
  • Послуги паркувальника

Територія

  • Камін на вулиці
  • Місце для пікніків
  • Сад
  • Пляжні крісла

Пральня

  • Пральня із самообслуговуванням
  • Послуги з прасування одягу
  • Послуги пральні
  • Прес для штанів

Спальня

  • Розетка поруч із ліжком
  • Диван-ліжко
  • Шафа або гардероб

Робоча зона

  • Сейф для ноутбука
  • Письмовий стіл

Басейн

  • Басейн із підігрівом
  • Відкритий басейн

Для всієї родини

  • Дитячі ліжечка

Фітнес

  • Фітнес-центр

Відгуки про Hotel Drover, Autograph Collection

9,4
Чудово
166 перевірених оцінок
Чудово
135
Дуже добре
16
Добре
7
Гаразд
1
Задовільно
1
Посередньо
2
Незадовільно
4
Сортування::Найновіші

Фільтри

Усі фільтри

Фільтри

Оцінка гостей
Категорія гостей
Пора року

Розташування

200 Mule Alley Drive, Форт-Ворт, TX 76164

Що цікавого неподалік

  • Fort Worth Stockyards189 m
  • Texas Cowboy Hall of Fame189 m
  • Cowtown Coliseum240 m
  • Vintage Flying Museum2.9 км
  • Tarrant County Courthouse3.6 км
  • Sundance Square Plaza3.8 км
  • Bass Performance Hall3.9 км
  • Downtown Fort Worth4.1 км
  • Fort Worth Convention Center4.4 км
  • Modern Art Museum of Fort Worth4.5 км
  • Kimbell Art Museum4.6 км
  • Fort Worth Water Gardens4.7 км

Правила

Заїзд/Виїзд

Заїзд у будь-який час після 16:00, виїзд будь-коли до 12:00

Скасування бронювання/передоплата

Правила скасування бронювання та передоплати залежать від категорії номера і постачальника.

Hotel Drover, Autograph Collection

У якому місяці ціни в готелі Hotel Drover, Autograph Collection найнижчі?

На основі цін готелів, знайдених користувачами KAYAK за останні 12 місяців.

Найдешевший місяць для проживання у готелі Hotel Drover, Autograph Collection – це серпень. Середня ціна тоді становить ₴23 655 за ніч. Найдорожчий місяць – червень, коли ціна за ніч становить ₴44 980.

У який день найвигідніше бронювати готель Hotel Drover, Autograph Collection?

На основі цін готелів, знайдених користувачами KAYAK за останні 12 місяців.

Найдешевший день для проживання у готелі Hotel Drover, Autograph Collection – це вівторок. Середня ціна тоді становить ₴21 045 за ніч. Найдорожчий день – п'ятниця, коли ціна за ніч становить ₴56 016.

Наскільки заздалегідь потрібно бронювати Hotel Drover, Autograph Collection?

На основі цін готелів, знайдених користувачами KAYAK за останні 12 місяців.

Щоб отримати найвигіднішу ціну в готелі Hotel Drover, Autograph Collection, бронюйте приблизно за 11 тижнів заздалегідь. Так можна заощадити приблизно 47% порівняно з бронюванням в останню хвилину.

Бронювання готелю Hotel Drover, Autograph Collection: поширені запитання

  • Де розташований готель Hotel Drover, Autograph Collection?

    Hotel Drover, Autograph Collection розташований за адресою 200 Mule Alley Drive, 4,7 км від центра міста Форт-Ворт. Fort Worth Stockyards – це найближча до готелю Hotel Drover, Autograph Collection пам'ятка.

  • Коли у готелі Hotel Drover, Autograph Collection заїзд і виїзд?

    У Hotel Drover, Autograph Collection заїзд можливий із 16:00, а виїзд до 12:00.

  • Чи надається у готелі Hotel Drover, Autograph Collection безкоштовний Wi-Fi?

    Так, у Hotel Drover, Autograph Collection надається безкоштовний Wi-Fi.

  • Чи далеко готель Hotel Drover, Autograph Collection розташований від аеропорту?

    Hotel Drover, Autograph Collection розташовано у 31,3 км від Даллас/Форт-Верт. Hotel Drover, Autograph Collection розташовано у 46,7 км від Даллас Лав-Філд.

  • Чи є у готелі Hotel Drover, Autograph Collection басейн?

    Так, у Hotel Drover, Autograph Collection є власний басейн.

  • Як KAYAK знаходить такі низькі ціни на готель Hotel Drover, Autograph Collection?

    KAYAK здійснює пошук усіх доступних пропозицій житла від Hotel Drover, Autograph Collection в Форт-Ворт, щоб дати вам можливість порівняти і знайти помешкання за найкращим тарифом. Багато туристичних сайтів надають знижки або вигідні пропозиції помешкань від Hotel Drover, Autograph Collection, а KAYAK збирає ціни, які пропонують безліч туристичних сайтів. Таким чином ви завжди зможете знайти найкращі пропозиції житла від Hotel Drover, Autograph Collection.

Готелі та інше житло неподалік

3-зірковий готель
На 55% дешевше
Hyatt Place Fort Worth/Historic Stockyards
8.7 Чудово (1 283 відгука)0,14 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, Бар/лаунжВід ₴8 003
3-зірковий готель
На 56% дешевше
SpringHill Suites by Marriott Fort Worth Historic Stockyards
8.9 Чудово (503 відгуки)0,28 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, Бар/лаунжВід ₴7 871
3-зірковий готель
На 52% дешевше
Stockyards Hotel
8.5 Чудово (683 відгуки)0,3 кмБізнес-центрВід ₴8 574
3-зірковий готель
На 55% дешевше
Courtyard by Marriott Fort Worth Historic Stockyards
8.8 Чудово (954 відгуки)0,55 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, РесторанВід ₴8 003
2-зірковий готель
На 86% дешевше
Studio 6 Fort Worth, Tx -Stockyards East
7.2 Добре (842 відгуки)1,33 кмWi-Fi, Безкоштовна автостоянка, ТелевізорВід ₴2 551
3-зірковий готель
На 56% дешевше
SpringHill Suites by Marriott Fort Worth Historic Stockyards
8.9 Чудово (503 відгуки)0,28 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, Бар/лаунжВід ₴7 871
3-зірковий готель
На 55% дешевше
Hyatt Place Fort Worth/Historic Stockyards
8.7 Чудово (1 283 відгука)0,14 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, Бар/лаунжВід ₴8 003
3-зірковий готель
На 55% дешевше
Courtyard by Marriott Fort Worth Historic Stockyards
8.8 Чудово (954 відгуки)0,55 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, РесторанВід ₴8 003
3-зірковий готель
На 56% дешевше
SpringHill Suites by Marriott Fort Worth Historic Stockyards
8.9 Чудово (503 відгуки)0,28 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, Бар/лаунжВід ₴7 871
3-зірковий готель
На 55% дешевше
Courtyard by Marriott Fort Worth Historic Stockyards
8.8 Чудово (954 відгуки)0,55 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, РесторанВід ₴8 003
3-зірковий готель
На 55% дешевше
Hyatt Place Fort Worth/Historic Stockyards
8.7 Чудово (1 283 відгука)0,14 кмВідкритий басейн, Фітнес-центр, Бар/лаунжВід ₴8 003
3-зірковий готель
На 52% дешевше
Stockyards Hotel
8.5 Чудово (683 відгуки)0,3 кмБізнес-центрВід ₴8 574

Корисна інформація

Ціна-якість

Відстань до центра міста

Найближчий аеропорт

Відстань до аеропорту

8,7
4,7 km
Даллас/Форт-Верт
31,3 km

Усе, що вам потрібно знати про житло в Форт-Ворт