Gewandhaus Dresden, Autograph Collection

5 зірок
9,0
Чудово
на основі 1282 відгуків
1 282 відгука
сб 12.9
-
нд 13.9
2 гостя, 1 номер
Пропозиції від
₴5 990
/Найдешевше авто типу "ціна за ніч"
Тип номера
Постачальник
Усього за ніч
Класичний номер, 1 ліжко розміру queen size
₴5 990
Класичний номер, 1 ліжко розміру queen size
₴6 735
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴6 748
Огляд
Ціни
Послуги
Відгуки
Розташування
Поради та поширенні запитання
Помешкання поруч

Опис

З-поміж можливостей для розваг, які пропонує цей готель, вирізняються такі: критий басейн, сауна і фітнес-центр. Наведені нижче види відпочинку доступні в самому готелі або поруч; деякі з них платні.
9,0
Чудово
1282 відгуки

Актуальні пропозиції від Gewandhaus Dresden, Autograph Collection

сб 12.9
-
нд 13.9
Класичний номер, 1 ліжко розміру queen size
₴5 990
за ніч зі зборами
Класичний номер, 1 ліжко розміру queen size
₴6 735
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴9 435
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴6 748
за ніч зі зборами
Стандартний номер, 1 ліжко розміру queen size
₴6 981
за ніч зі зборами
Класичний номер, 1 ліжко розміру queen size
₴6 764
за ніч зі зборами
Покращений номер, 1 ліжко розміру queen size
₴9 301
за ніч зі зборами
Класичний номер, 1 ліжко розміру king size
₴6 845
за ніч зі зборами
Покращений номер, 1 ліжко розміру king size
₴11 971
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴6 854
за ніч зі зборами
Стандартний номер, 1 ліжко розміру queen size
₴6 905
за ніч зі зборами
Класичний номер, 1 ліжко розміру king size
₴7 206
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴12 200
за ніч зі зборами
Класичний номер, 1 двоспальне ліжко
₴7 249
за ніч зі зборами
Покращений номер, тип ліжка не зазначено
₴10 907
за ніч зі зборами
Класичний номер, тип ліжка не зазначено
₴7 811
за ніч зі зборами
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴7 928
за ніч зі зборами
Класичний номер, 1 ліжко розміру queen size
₴12 785
за ніч зі зборами
Покращений номер, 1 ліжко розміру king size
₴13 554
за ніч зі зборами
Покращений номер, 1 ліжко розміру king size
₴15 953
за ніч зі зборами
За яким принципом ми сортуємо результати і як це залежить від нашої комісії?
Дізнатися більше
*Остаточна ціна включає місцеві податки та збори (сплачуються під час виїзду).
Тарифи можуть не включати туристичний збір, який стягується з гостей у готелі.

Послуги готелю Gewandhaus Dresden, Autograph Collection

  • Критий басейн
  • Фітнес-центр
  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Обслуговування в номерах
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Заварник для чаю/кавоварка
  • Кавомашина
  • Кафе
  • Послуги паркувальника

Ресторани

  • Келихи для вина
  • Електрочайник
  • Доставка продуктів
  • Обіди з собою
  • Дієтичне меню (на запит)
  • Ресторан
  • Бар/лаунж
  • Доставка їжі в номер, кімнату або помешкання
  • Кафе
  • Міні-бар
  • Снек-бар
  • Сніданок у номер
  • Заварник для чаю/кавоварка
  • Холодильник
  • Кавомашина
  • Обідній стіл

Основне

  • Wi-Fi на всій території
  • Інтернет
  • Вогнегасник
  • Безкоштовні туалетні приналежності
  • Пожежна сигналізація
  • Опалення
  • Кондиціонер
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Білизна
  • Рушники
  • Шампунь
  • Адаптер живлення
  • Гель для душу
  • Сміттєвий бак
  • Кондиціонер для волосся

Послуги та зручності

  • Бізнес-центр
  • Будильник
  • Послуги консьєржа
  • Власний обмін валют
  • Зручності для проведення зустрічей/банкетів
  • Квитки на публічний транспорт
  • Обслуговування в номерах
  • Екскурсійне бюро
  • Замок із карткою
  • Експрес-виїзд
  • Приватна реєстрація заїзду/виїзду
  • Цілодобова рецепція
  • Камера схову
  • Пляшка води

Загальне

  • Дерев'яна підлога або паркет
  • Доступні суміжні номери
  • Камера зберігання
  • Вид на тиху вулицю
  • Зона для відпочинку
  • Капці
  • Диван
  • Звукоізольовані номери
  • Звукоізоляція
  • Телефон
  • Килимове покриття
  • Плитка/мармурова підлога
  • Вид на місто

Доступність

  • Гіпоалергенний
  • Гіпоалергенна подушка
  • Номери для некурців
  • Непухова подушка
  • Розміщення дом. тварин на запит (можлива дод. плата)
  • Безбар'єрний доступ
  • Ліфт
  • Доступ за допомогою ліфта
  • Номер для алергіків
  • Доступ до верхніх поверхів на ліфті

Ванна кімната

  • Фен
  • Халат
  • Ванна у номері
  • Додатковий туалет
  • Ванна
  • Спа-ванна
  • Туалет
  • Туалетний папір

ТБ та розваги

  • Телевізор з плоским екраном
  • Кабельне або супутникове телебачення
  • Радіо
  • Бібліотека
  • Спільний лаунж/телевізор
  • Книжки
  • Телевізор

Басейн і спа

  • Басейн із підігрівом
  • Спа
  • Критий басейн
  • Рушники для басейну
  • Парна
  • Сауна

Паркування і транспорт

  • Парковка
  • Електрозаправка
  • Трансфер
  • Послуги паркувальника

Територія

  • Садові меблі
  • Сад
  • Тераса/патіо
  • Пляжні крісла

Пральня

  • Пральня із самообслуговуванням
  • Послуги з прасування одягу
  • Послуги пральні
  • Праска і прасувальна дошка

Здоров'я та безпека

  • Щоденне прибирання
  • Відеоспостереження в публічних місцях
  • Аптечка першої допомоги
  • Сейф

Спальня

  • Пухова подушка
  • Розетка поруч із ліжком
  • Шафа або гардероб

Чим зайнятися

  • Прокат велосипедів
  • Велосипеди
  • Пішохідний туризм

Для всієї родини

  • Послуги няньки або догляд за дітьми
  • Дитячі ліжечка
  • Страви для дітей

Робоча зона

  • Факс/ксерокопіювання
  • Письмовий стіл

Фітнес

  • Фітнес-центр
  • Тренажерний зал

Відгуки про Gewandhaus Dresden, Autograph Collection

9,0
Чудово
1282 перевірені оцінки
Чудово
802
Дуже добре
238
Добре
131
Гаразд
50
Задовільно
35
Посередньо
10
Незадовільно
16
Сортування::Найновіші

Фільтри

Усі фільтри

Фільтри

Оцінка гостей
Категорія гостей
Пора року

Розташування

Ringstraße 1, 01067 Дрезден, Саксонія

Що цікавого неподалік

  • Dresden City Centre0.4 км
  • Dresden Transport Museum0.5 км
  • Stallhof0.6 км
  • Dresdner Schloss0.6 км
  • German Hygiene Museum0.6 км
  • Grünes Gewölbe0.6 км
  • Sea Life Dresden0.7 км
  • Zwinger0.8 км
  • Semperoper0.8 км
  • Rudolf Harbig Stadion0.9 км
  • Transparent Factory1 км
  • State Museum of Prehistory1.4 км

Правила

Заїзд/Виїзд

Заїзд у будь-який час після 15:00, виїзд будь-коли до 12:00

Скасування бронювання/передоплата

Правила скасування бронювання та передоплати залежать від категорії номера і постачальника.

Gewandhaus Dresden, Autograph Collection

У якому місяці ціни в готелі Gewandhaus Dresden, Autograph Collection найнижчі?

Найдешевший місяць для проживання у готелі Gewandhaus Dresden, Autograph Collection – це січень. Середня ціна тоді становить ₴7 424 за ніч. Найдорожчий місяць – грудень, коли ціна за ніч становить ₴13 046.

У який день найвигідніше бронювати готель Gewandhaus Dresden, Autograph Collection?

Найдешевший день для проживання у готелі Gewandhaus Dresden, Autograph Collection – це неділя. Середня ціна тоді становить ₴6 936 за ніч. Найдорожчий день – середа, коли ціна за ніч становить ₴13 288.

Наскільки заздалегідь потрібно бронювати Gewandhaus Dresden, Autograph Collection?

Щоб отримати найвигіднішу ціну в готелі Gewandhaus Dresden, Autograph Collection, бронюйте приблизно за 5 тижнів заздалегідь. Так можна заощадити приблизно 62% порівняно з бронюванням в останню хвилину.

Бронювання готелю Gewandhaus Dresden, Autograph Collection: поширені запитання

  • Де розташований готель Gewandhaus Dresden, Autograph Collection?

    Gewandhaus Dresden, Autograph Collection розташований за адресою Ringstraße 1 у районі Altstadt, 0,7 км від центра міста Дрезден. Dresden City Centre – це найближча до готелю Gewandhaus Dresden, Autograph Collection пам'ятка.

  • Коли у готелі Gewandhaus Dresden, Autograph Collection заїзд і виїзд?

    У Gewandhaus Dresden, Autograph Collection заїзд можливий із 15:00, а виїзд до 12:00.

  • Чи надається у готелі Gewandhaus Dresden, Autograph Collection безкоштовний Wi-Fi?

    Так, у Gewandhaus Dresden, Autograph Collection надається безкоштовний Wi-Fi.

  • Чи далеко готель Gewandhaus Dresden, Autograph Collection розташований від аеропорту?

    Gewandhaus Dresden, Autograph Collection розташовано у 9,5 км від Дрезден. Gewandhaus Dresden, Autograph Collection розташовано у 110,6 км від Карлові Вари.

  • Чи є у готелі Gewandhaus Dresden, Autograph Collection басейн?

    Так, у Gewandhaus Dresden, Autograph Collection є власний басейн.

  • Як KAYAK знаходить такі низькі ціни на готель Gewandhaus Dresden, Autograph Collection?

    KAYAK здійснює пошук усіх доступних пропозицій житла від Gewandhaus Dresden, Autograph Collection у Дрездені, щоб дати вам можливість порівняти і знайти помешкання за найкращим тарифом. Багато туристичних сайтів надають знижки або вигідні пропозиції помешкань від Gewandhaus Dresden, Autograph Collection, а KAYAK збирає ціни, які пропонують безліч туристичних сайтів. Таким чином ви завжди зможете знайти найкращі пропозиції житла від Gewandhaus Dresden, Autograph Collection.

Готелі та інше житло неподалік

3-зірковий готель
На 36% дешевше
Hampton by Hilton Dresden City Centre
8.3 Чудово (2 501 відгука)0,02 кмФітнес-центр, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴4 417
4-зірковий готель
На 44% дешевшеNH Collection Dresden Altmarkt8.9 Чудово (8 017 відгука)0,25 кмФітнес-центр, Ресторан, Бар/лаунжВід ₴3 822
3-зірковий готель
На 45% дешевше
Star G Hotel Premium Dresden Altmarkt
8.5 Чудово (8 335 відгука)0,26 кмБар/лаунж, Безкоштовний Wi-Fi, Заварник для чаю/кавоваркаВід ₴3 763
5-зірковий готель
На 28% дешевше
Steigenberger Hotel de Saxe
8.9 Чудово (4 250 відгука)0,27 кмФітнес-центр, Ресторан, Бар/лаунжВід ₴4 920
1-зірковий готель
На 60% дешевше
ibis budget Dresden City
7.9 Добре (9 136 відгука)0,54 кмОбслуговування в номерах, Безкоштовний Wi-Fi, Wi-Fi на всій територіїВід ₴2 724
3-зірковий готель
На 56% дешевше
Premier Inn Dresden City Prager Straße
8.4 Чудово (4 787 відгука)0,48 кмБар/лаунж, Безкоштовний Wi-Fi, Заварник для чаю/кавоваркаВід ₴2 987
3-зірковий готель
На 56% дешевше
ibis Dresden Zentrum
7.7 Добре (9 742 відгука)0,78 кмРесторан, Бар/лаунж, Безкоштовний Wi-FiВід ₴3 032
3-зірковий готель
На 55% дешевше
Premier Inn Dresden City Centre
8.4 Чудово (2 459 відгука)0,3 кмБар/лаунж, Безкоштовний Wi-Fi, Заварник для чаю/кавоваркаВід ₴3 079
5-зірковий готель
Hotel Taschenbergpalais Kempinski Dresden
9.4 Чудово (3 526 відгука)0,63 кмКритий басейн, Фітнес-центр, РесторанВід ₴10 589
1-зірковий готель
На 12% дешевше
City Exklusiv II
9.3 Чудово (106 відгуків)0,4 кмWi-Fi, Заварник для чаю/кавоварка, КавомашинаВід ₴6 018
5-зірковий готель
На 13% дешевше
The Cloud One Dresden-Frauenkirche
9.1 Чудово (4 305 відгука)0,4 кмФітнес-центр, Бар/лаунж, Обслуговування в номерахВід ₴5 974
5-зірковий готель
На 37% дешевше
Suitess - An der Frauenkirche
9.1 Чудово (5 477 відгука)0,41 кмФітнес-центр, Ресторан, Бар/лаунжВід ₴4 349

Корисна інформація

Ціна-якість

Відстань до центра міста

Найближчий аеропорт

Відстань до аеропорту

8,4
0,7 km
Дрезден
9,5 km

Додаткові варіанти щодо вашого проживання у Дрездені