Політика відповідального розголошення

Ми прагнемо забезпечити конфіденційність і безпеку наших користувачів. Якщо ви вважаєте, що виявили вразливість у системі безпеки в наших мобільних додатках або на вебсайті, ми будемо вдячні, якщо ви повідомите нам про цю проблему. Будь ласка, зробіть це відповідально, надавши нам можливість своєчасно розслідувати та усунути вразливість, перш ніж публічно розкрити її. Звіти про вразливості безпеки буде розглянуто щонайшвидше. Ми перевіримо та виправимо вразливості відповідно до наших зобов'язань щодо забезпечення конфіденційності та безпеки.

Будь ласка, надішліть нам наступну інформацію (це допоможе щонайшвидше розглянути та виправити знайдену помилку):

  • Вкажіть своє середовище (наприклад, браузер і його версію, операційну систему, платформу мобільного додатка, версію програми, модель пристрою).
  • Напишіть, якою версією браузера ви користуєтеся, яка у вас операційна система, платформа мобільного додатка, версія програми, модель пристрою тощо.
  • Якщо можливо, додайте скриншот.
  • Надішліть усю інформацію на адресу vulnerability-report@kayak.com.

Винятки з цієї Політики

Загальні питання, пов'язані з роботою вебсайтів і додатків KAYAK, вирішує наша служба підтримки клієнтів – щоб поставити питання, надіслати коментар або відгук, натисніть тут.