Ми прагнемо забезпечити конфіденційність і безпеку наших користувачів. Якщо ви вважаєте, що виявили вразливість у системі безпеки в наших мобільних додатках або на вебсайті, ми будемо вдячні, якщо ви повідомите нам про цю проблему. Будь ласка, зробіть це відповідально, надавши нам можливість своєчасно розслідувати та усунути вразливість, перш ніж публічно розкрити її. Звіти про вразливості безпеки буде розглянуто щонайшвидше. Ми перевіримо та виправимо вразливості відповідно до наших зобов'язань щодо забезпечення конфіденційності та безпеки.

Будь ласка, надішліть нам наступну інформацію (це допоможе нам щонайшвидше розглянути та виправити знайдену вами помилку):

  • » Опишіть виявлену вами вразливість (наприклад, XSS на сторінці результатів) і, якщо можливо, поділіться інструкціями, за допомогою яких її можна відтворити.
  • » Вкажіть своє середовище (наприклад, браузер і його версію, операційну систему, платформу мобільного додатка, версію програми, модель пристрою).
  • » Якщо можливо, додайте знімок з екрана.
  • » Надішліть інформацію на адресу vulnerability-report@kayak.com.

Винятки з цієї Політики

Загальні питання, пов'язані з роботою вебсайтів і додатків KAYAK, вирішує наша служба підтримки клієнтів – щоб поставити питання, надіслати коментар або відгук, натисніть тут.